Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Ulubione danie. - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Tematyczne (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Jedzenie & Kulinaria (/forumdisplay.php?fid=40)
+--- Wątek: Ulubione danie. (/showthread.php?tid=405)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Ulubione danie. - Anakonda - 12-03-2013 14:35

Nie szkodzi. Ryż tylko pikantny, z jakimś sosem i warzywami, albo z mięsem, albo jako dodatek do dań, zamiast ziemniaków. Nie jestem w stanie zjeść ryżu w żadnej z wersji na słodko.


RE: Ulubione danie. - Natalka - 14-03-2013 10:22

Mam ich kilka, barszcz z uszkami, makaron z wędzonym łososiem, tatar wołowy, naleśniki z kurczakiem i warzywami i wiele, wiele innych!


RE: Ulubione danie. - Anakonda - 15-03-2013 15:00

Natalka, makaron z wędzonym łososiem brzmi smakowicie, co do niego jeszcze dodajesz? Smile Jak przyrządzasz?


RE: Ulubione danie. - green - 22-03-2013 14:53

Też jestem ciekawa tego przepisu na makaron z wędzonym łososiem.Jestem kuchennym stworzeniem i wypróbowuje nowe i stare przepisy.Pochwalę się Smile ze ostatnio zrobiłam zupę brokułową - i będzie ona na pewno częściej na moim stole, ponieważ dość prosto i szybko się ją robi i jeszcze smaczna jest -więc dopisałam ją do listy ulubionych dań w dziale zupy.Wrzucam link z przepisem jak by ktoś chciał spróbować zupa brokułowa A jakie są wasze ulubione zupy?


RE: Ulubione danie. - teletubiś - 25-03-2013 15:30

tak na prawdę mam wiele takich dań, ale chyba pozycję numer jeden zajmuje pizza, bo jest ona nie do przebicia, lubiłam, lubię i będę lubić pizze chyba przez całe życie Tongue


RE: Ulubione danie. - green - 27-03-2013 20:03

A jaka pizza najlepsza? nie jadam zbyt często pizzy , ale smakuje mi z szynką i druga z owocami morza.Smile


RE: Ulubione danie. - Anakonda - 29-03-2013 17:03

Najlepsza taka domowej roboty z nawrzucanym wszystkim, co się znajdzie pod ręką ;P Musi być jakieś mięsko albo szyneczka, choć kiedyś w akcie desperacji wrzuciliśmy nawet talarki parówki Big Grin i duuużo sera i dobry sos pomidorowy na cieście Smile lubię też pieczarki, cebulę, kukurydzę, oliwki, paprykę Big Grin Właściwie na pizzy nie lubię tylko ryby, jajka i pomidora Big Grin


RE: Ulubione danie. - oxsoy - 02-04-2013 16:29

Placek po cygańsku z lekko pikantnym sosem. Nie ma nic lepszego od tego dania Smile


RE: Ulubione danie. - Majka - 12-04-2013 15:14

Ja też lubię różne dania, z różnych kuchni -ciężko by mi było zdecydować się na jedną potrawę Tongue


RE: Ulubione danie. - green - 17-04-2013 16:49

Do spisu moich ulubionych dań dodam jeszcze pierogi leniwe
to chyba tradycyjna kuchnia polskaSmile ,ale do końca nie jestem przekonana, zawsze sobie myślę że to wymyślił ktoś komu się mozolnie zlepiać nie chciało tradycyjnych pierogów.