Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Ulubione danie. - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Tematyczne (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Jedzenie & Kulinaria (/forumdisplay.php?fid=40)
+--- Wątek: Ulubione danie. (/showthread.php?tid=405)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Ulubione danie. - atek - 05-02-2019 20:12

Zdecydowanie sushi. Mogłabym jadać je codziennie.


RE: Ulubione danie. - marinola - 12-02-2019 13:02

Z takich wytrawnych rzeczy to nadziewana polędwiczka w sosie grzybowym z domowymi kopytkami Big Grin


RE: Ulubione danie. - kodzi - 13-02-2019 00:23

Ja też kiedyś tylko kopytka, pierogi i kluski śląskie aż sama stałam się taką kluseczką Big Grin rok temu przeszłam na dietę i schudłam. Dziś jestem na stabilizacji więc trzymam dietę ale pozwalam sobie raz na jakiś czas na takie kluseczki. Generalnie stałam się fanką zdrowych posiłków nawet jak chcę coś kupić na szybko do pracy czy po treningu to wybieram zdrowe i niskokaloryczne dania https://www.proporcja.pl/, które mogę znaleźć praktycznie w każdej Żabce czy Carrefourze. Dania te są pyszne i serdecznie Wam polecam spróbujcie sobie kurczaka w sosie słodko-kwaśnym. Niebo w gębie !!!


RE: Ulubione danie. - wiesio - 06-03-2019 23:16

mam kilka dać które lubię. Oczywiście schabowy z kluskami i kiszoną kapustą, ser smażony z frytkami, no i każde danie z makaronem np świderki arrighi do tego kurczak i sos miodowy. Smile


RE: Ulubione danie. - PatrycjaM - 12-03-2019 14:58

Ja lubie bardzo wiele dań, takich tradycyjnych, sushi czy też jakieś dania włoskie. uwielbiam makaron pod każda postacią, czy to spaghetii czy makaron penne np z kurczakiem w sosie pieczarkowym i tymiankiem. Bardzo ważny tez w tym momencie jest dobry makaron. Ja zawsze używam do takich potraw Arrighi. Przynajmniej ten mi najbardziej smakuje.


RE: Ulubione danie. - adolescencia - 12-03-2019 21:17

Dla mnie najlepsze jest wszystko co wiąże się z makaronem Big Grin


RE: Ulubione danie. - PatrycjaM - 28-03-2019 22:44

Jak sushi to tylko i wyłącznie z pieczonym łososiem. Od kiedy przeczytałam na temat pasożytóww surowym mięsie to tak delikatnie mówiąc odechciało mi się troche i grunt to przede wszystkim trafić na dobrą suszarnie Smile Co do makaronów to uważam dokładnie tak samo. Że są najszybsze, najlepsze i wgl. A jednymz takich ulubionych makaronów to penne z Arrighi albo spaghetti do Napoli.


RE: Ulubione danie. - rencia - 19-04-2019 15:32

Taki naj jest dla mnie barszcz biały mojej mamy... Niestety nie robi go zbyt często, ale w święta to podstawa, więc już niedługo się doczekam


RE: Ulubione danie. - Maziaja - 19-04-2019 22:08

Moja pierwsza myśl to pizza i duża ilość ketchupu Kotlin. Bardzo lubię to zestawienie. Pizza klasyczna ser szybka i pieczarki. Duuuużo pieczarekSmile


RE: Ulubione danie. - bettka9 - 04-06-2019 12:50

Ulubione? Chłodnik, zupa pomidorowa i idealne spaghetti mojej mamy Big Grin