Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Szukam dobrego prawnika od spraw o odszkodowanie - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Nasze problemy (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Szukam dobrego prawnika od spraw o odszkodowanie (/showthread.php?tid=40394)



Szukam dobrego prawnika od spraw o odszkodowanie - miki789 - 03-06-2022 14:28

Jaka kancelaria w Poznaniu ma sukcesy w odzyskiwaniu wysokich odszkodowań dla klientów indywidualnych? Miałam wypadek i chciałabym się skonsultować, bo obawiam się, że z ubezpieczycielem bez prawnika nawet nie ma sensu rozpoczynać rozmowy.


RE: Szukam dobrego prawnika od spraw o odszkodowanie - pawelpruski - 10-06-2022 09:16

Miałem zaniżone odszkodowanie, szkoda komunikacyjna. Konsultowałem się w tej sprawie z prawnikiem Rafałem Sangowskim w Poznaniu, przy Taczaka 20/6 i generalnie to kancelaria działa na zasadzie minimum formalności. Czas postępowania dość krótki. Ubezpieczyciel, tak mi się wydaje trochę się przestraszył, że ma do czynienia z kancelarią prawną i to taką, która ma sukcesy. Nagle udało się zmienić całą opinię o szkodzie. Parodia, ale takie realia. Bez prawnika po odszkodowanie nie ma sensu się nawet zgłaszać, bo wszędzie zaniżają, dosłownie.