Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Zakładanie spółki LTD - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Nasze problemy (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Zakładanie spółki LTD (/showthread.php?tid=40113)



Zakładanie spółki LTD - miki789 - 26-04-2022 10:45

Możecie mi coś sensownego polecić jeśli chodzi o obsługę ze strony firm specjalizujących się we wsparciu dla przedsiębiorców przy zakładaniu spółki w Anglii? Szukam kogoś kto faktycznie dobrze zna temat i będzie mógł mi pod tym kątem coś pomóc. Jak możecie coś polecić, podpowiedzieć to dajcie znać jak to wygląda.


RE: Zakładanie spółki LTD - pawelpruski - 04-05-2022 09:14

Lepszej oferty niż ta przygotowywana przez drozd.biz nie dostaniesz za takie pieniądze. Duże doświadczenie i profesjonalne podejście, szukanie dla każdego indywidualnych rozwiązań, można faktycznie liczyć na to, że firma będzie się dzięki temu dobrze rozwijała.


RE: Zakładanie spółki LTD - shizune - 17-06-2022 22:00

O, o tym słyszałam, wiele osób o tym mówi, ale faktem jest, że nie do końca to wszystko jest mi znane. Dlatego ja osobiście wciąż się na tym łapię, że nie do końca mogę rozliczać wszystko i jednak nie chcę spółki zagranicznej. Dla mnie rodzima, polska będzie wystarczająca, tylko muszę sprawdzić, jak wygląda rejestracja spółki i co powinnam o tym wiedzieć.