Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Co sądzicie o męskich torbach ? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Mężczyźni (/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Wątek: Co sądzicie o męskich torbach ? (/showthread.php?tid=4009)

Strony: 1 2 3


Co sądzicie o męskich torbach ? - Sebataa - 26-06-2016 18:13

Zauważyłam , ze torby męskie są teraz bardzo popularne. U mnie facet nie bardzo wcześniej chciał w czymś takim chodzić, ale jak tylko mu kupiłam i zobaczył jak bardzo jest praktyczna to zabiera ją dosłownie wszędzie. Wy korzystacie z takich dodatków?


RE: Co sądzicie o męskich torbach ? - malgosiaszkaradek - 12-07-2016 13:00

Są ok, jednak tylko te wykonane ze skóry naturalnej. Pozostałe wyglądają niekorzystnie u mężczyzn


RE: Co sądzicie o męskich torbach ? - kajteeek - 10-08-2016 08:56

Jak dla mnie ok, nie mam nic przeciwko, choć sam przeważnie chodzę z plecakiem.


RE: Co sądzicie o męskich torbach ? - acemen - 11-08-2016 16:27

Jak torba jest ładna to jak najbardziej. To praktyczne rozwiązanie i wygląda o wiele lepiej niż wypchane kieszenie.


RE: Co sądzicie o męskich torbach ? - zosienka - 13-08-2016 12:57

Wiesz co, ja myślę, że faceci wyglądają lepiej z plecakiem. Teraz na rynku można znaleźć ogromny wybór przeróżnych plecaków. Można też pozostać przy klasyce, są też bardzo fajne plecaki szkolne oryginalne. Myślę, że Wam się spodobają. Może nawet sprezentujecie taki swojemu facetowi? Smile


RE: Co sądzicie o męskich torbach ? - ArekKamicki - 14-08-2016 13:54

Wiem, że torby męskie są teraz w modzie, ale tak jakoś ich nie lubię. Torby pozostawmy kobietom Smile


RE: Co sądzicie o męskich torbach ? - Łucja - 24-08-2016 12:29

Mój mąż nosi plecak, a mi się właśnie bardziej podobają torby męskie Smile Próbuję go namówić, ale ciężko... Chociaż na pewno plecak jest wygodniejszy, więc mu się nie dziwię. Przy okazji polećcie mi jakiś sklep, gdzie są fajne skórzane portfele męskie. Chciałabym mu kupić na urodziny.


RE: Co sądzicie o męskich torbach ? - Badyylo - 25-08-2016 11:57

Ja jakoś bardziej skłaniam się ku plecakowi. Nie lubię toreb szczególnie jak są ciężkie.


RE: Co sądzicie o męskich torbach ? - majka34 - 13-11-2016 18:24

Mi się osobiście podobają takie torby, mają coś w sobie fajnego i racjonalnego. Taka torba męska na ramię może się przydać na wycieczki, do pracy czy na uczelnie jak ktoś w młodym wieku jest. Teraz jest taki wybór na naszym rynku, że każdy znajdzie coś dla siebie.


RE: Co sądzicie o męskich torbach ? - hubir2 - 14-11-2016 13:57

Zdecydowanie wolę plecaki. I plecy są od nich zdrowsze.