Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Zarzadzanie nieruchomosciami - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Zarzadzanie nieruchomosciami (/showthread.php?tid=39878)



Zarzadzanie nieruchomosciami - elacara - 25-03-2022 12:00

Jesteście w stanie podpowiedzieć kogoś kto może zająć się zarządzaniem nieruchomością w Gdyni? Mamy wspólnotę i szukamy obecnie administratora, który będzie wszystkie kwestie księgowe itp. W stanie dla nas załatwić. Jak możecie dobrego zarządcę podpowiedzieć to dajcie znac.


RE: Zarzadzanie nieruchomosciami - kamilwoszczyna - 27-03-2022 18:20

ja glownie z powodu zarzadzania nieruchomosciami zawsze wzbranialem sie od inwestycji w nie, az w koncu znajomy podpowiedzial mi opcje projektow deweloperskich. Na przyszlosc mysle, ze warto sie zapoznac - https://novafinances.pl/jak-to-dziala/ - daja wszystkie benefity z inwestycji w nieruchomosci a jednak czlowiek nie musi potem martwic sie o zarzadzanie czy wycene nawet, bo to lezy w gestii dewelopera


RE: Zarzadzanie nieruchomosciami - Iryss - 27-03-2022 23:08

Na zarządzaniu nieruchomościami trzeba się po prostu znać. Posiadać odpowiednią wiedzę i jeszcze najlepiej doświadczenie. Ja na swojego zarządcę Per Modum w Warszawie złego słowa nie powiem. Wręcz przeciwnie, to godna polecenia firma jeśli chodzi o profesjonalne zarządzanie nieruchomościami.


RE: Zarzadzanie nieruchomosciami - pawelpruski - 28-03-2022 10:38

Co do oferty Osiedle Zielone sp. j. to można liczyć na kompleksową obsługę administracyjną i zarządczą jeśli chodzi o nieruchomości w Gdyni, świetnie zorganizowana firma, zdecydowanie polecam jeśli będziecie szukali takiej dobrej oferty dla własnej wspólnoty.


RE: Zarzadzanie nieruchomosciami - sylka - 03-01-2023 17:35

Grunt to skorzystać z usług sprawdzonej i doświadczonej firmy. ja mam akurat namiar na firmę z Poznania, jaką jest: https://www.admico.pl/ Polecam w wolnej chwili zajrzeć na ich stronę www, gdzie znajdziecie więcej informacji.


RE: Zarzadzanie nieruchomosciami - Karo29 - 31-03-2023 12:27

Tylko że jeśli nie jesteście jedynymi właścicielami, to niestety mogą pojawiać się różne problemy w tym zakresie. Mnie zastanawia, czy dzisiaj możliwa jest skup udziałów w nieruchomościach. Wydaje mi się to realne, jednak chciałbym dowiedziec się, jak wygląda to od strony prawnej.


RE: Zarzadzanie nieruchomosciami - Konstancja99 - 02-08-2023 09:06

Witaj! Zmagasz się z czymś takim jak nieuregulowane nieruchomości adwokat to osoba, która może Ci pomóc. Zawsze warto zasięgnąć profesjonalnej porady prawnej.


RE: Zarzadzanie nieruchomosciami - barto776 - 02-08-2023 12:38

Jakie macie zdanie na temat obecnych cen nieruchomości?

płyty stropowe


RE: Zarzadzanie nieruchomosciami - Konstancja99 - 02-08-2023 19:01

lokator nie płaci czynszu co robić? Jeśli lokator przestał płacić czynsz, zachowaj spokój i skontaktuj się z nim w celu wyjaśnienia sytuacji.