Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Wielkość telewizora - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Wielkość telewizora (/showthread.php?tid=3974)

Strony: 1 2 3


Wielkość telewizora - Oliwa - 15-06-2016 09:02

Przymierzam się do kupna 60-cio calowego telewizora do salonu. Ale nie wiem czy nie będzie za duży jak na mój salon 22 m2. Czy bezpieczniej jest kupić 50 cali? Albo 55? Czytałem na http://www.parkfm.com.pl/telewizor-50-55-cali/, że to rozsądna wielkość i na 2-4 metrów odległości ogląda się idealnie a właśnie taka odległość mniej więcej będzie od kanapy. Jak sądzicie? Mniejszy czy większy?


RE: Wielkość telewizora - Membux - 15-06-2016 14:06

O taki duży to by mi się przydał teraz na Euro. Smile 5 cali robi dużą różnicę więc jak chcesz największy to lepiej weź ten 60.


RE: Wielkość telewizora - Anakonda - 15-06-2016 18:39

ja nie lubię aż tak dużych telewizorów, oczy aż od tego bolą.


RE: Wielkość telewizora - pessia - 17-06-2016 23:03

Mniejszy będzie bezpieczniejszy dla oczu Wink


RE: Wielkość telewizora - dziewczynaszamana - 25-07-2016 13:52

Dla mnie telewizor musi mieć minimum 26 cali. Szukam teraz modelu telewizora z Internetem. Mój odbiornik był jednym z tych pierwszych płaskich telewizorów i niestety odmówił już posłuszeństwa, więc muszę kupić nowy.


RE: Wielkość telewizora - Plaufyszka - 27-07-2016 00:03

Ja myślę, że taka wielkość to lekka przesada. Ja teraz oglądam na electro.pl telewizory, ale w życiu by mi nie przyszło do głowy, by wybierać taką wielkość. Będzie Cię głowa od tego bolała.


RE: Wielkość telewizora - Kama - 27-07-2016 17:16

A ja się całkowicie pozbyłam telewizora Smile teraz mam laptopa i projektor, gdy mam ochotę na jakiś film. Starcza mi to całkowicie Angel


RE: Wielkość telewizora - ludzia - 29-11-2016 16:57

Ja w pewnym momencie zastanawiałam się nad kupnem telewizora o większym rozmiarze ale ostatecznie kupiliśmy projektor o którym czytałam na toczytam.pl/telewizor-projektor-a-moze-kino-domowe-co-wybrac/, dzięki temu oglądamy filmy na powierzchni prawie całej ściany. Dzieci też mają radochę.


RE: Wielkość telewizora - Lukrecja - 14-12-2016 13:49

Na pewno jeżeli chodzi o zakup telewizora, nie można przesadzić z jego wielkością, bo jednak w małym pomieszczeniu będziemy czuć dyskomfort oglądając ulubione filmy czy seriale. Bądź co bądź jeżeli o taki sprzęt chodzi, na pewno warto sprawdzić ofertę rtv euro agd. Sama często tam kupuję różne urządzenia do domu i zawsze obsługa doradza mi odpowiedni model. Generalnie jestem bardzo zadowolona z zakupów robionych w tym sklepie.


RE: Wielkość telewizora - Lidka87 - 15-12-2016 10:59

My mamy dość duży salon i też nad 60tką się zastanawiamy. Na electro.pl są fajne Samsungi i chyba po nowym roku się na taki skusimy.