Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Internet i TV z Elpos - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Nasze problemy (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Internet i TV z Elpos (/showthread.php?tid=39732)



Internet i TV z Elpos - ninjaa - 14-03-2022 15:13

Witajcie Smile szukam opinii na temat dostawcy usług, firmie ELPOS. Od kilku tygodni mieszkam w Białymstoku a niebawem rozpoczynam pracę zdalną więc zależy mi na dobrej jakości usług. Z góry dzięki Smile


RE: Internet i TV z Elpos - veronaa - 14-03-2022 17:17

to dobra decyzja by podpisać umowę z takim lokalnym dostawcą usług, zwykle jakość ich usług jest naprawdę bardzo dobra. co do Elpos to mam tu póki co tylko kablówkę i nie narzekam, przy przedłużaniu umowy za 2 miesiące dobiorę tez internet Smile


RE: Internet i TV z Elpos - elenka - 15-03-2022 12:37

ja mam u nich światłowód i powiem taka - lepszego internetu w życiu nie miałam, łącze stabilne i szybkie, idealne dla kogoś, kto pracuje zdalnie jak ja, lub dla kogoś, kto zwyczajnie nie chce martwić się o ciągle awarie itd. Kablówkę też mają fajną Smile moim skromnym zdaniem to jeden z lepszych lokalnych dostawców takich usług.


RE: Internet i TV z Elpos - ninjaa - 16-03-2022 10:49

dzięki wielkie dziewczyny za tak szybką pomoc Smile w takim razie chyba nie bede szukać dalej ( bo po co) tylko tu podpisze umowę. Orientujecie się może czy długo się czeka na aktywację usług ?


RE: Internet i TV z Elpos - veronaa - 16-03-2022 12:32

nieee po podpisaniu umowy to jest już chwila moment Smile generalnie jak będziesz mieć jakieś pytania czy problemy to zawsze dzwoń na obsługę klienta, sprawnie i skutecznie pomagają Smile


RE: Internet i TV z Elpos - ninjaa - 07-04-2022 10:27

od kwietnia korzystam już z usług firmy Elpos Smile poszło bardzo sprawnie Smile obsługa rzeczywiście bardzo profesjonalna, panowie pomocni. dzieki raz jeszcze za polecenie Smile


RE: Internet i TV z Elpos - veronaa - 11-04-2022 15:57

nie ma sprawy, korzystaj do woli Smile


RE: Internet i TV z Elpos - sammas - 20-04-2022 14:27

Moim zdaniem najlepiej postawić na na światłowód inea bo to gwarantuje wyższe prędkości transmisji danych. Szukaj dostawcy, który dysponuje podłączeniem do światłowodu symetrycznego, oznacza to , że prędkość pobierania i wysyłania danych jest taka sama i godnie z informacjami jest ona wielokrotnie większa niż 1 Gb/s.


RE: Internet i TV z Elpos - ninjaa - 13-05-2022 11:12

(11-04-2022 15:57)veronaa napisał(a):  nie ma sprawy, korzystaj do woli Smile

korzystam korzystam a ostatnio nawet kilkoro z moich sąsiadów postanowiło się do nich przenieść także jak widać firma się rozwija. I oby tak dalej Smile