Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Medycyna estetyczna w Łomzy - w Magicznej Klinice ? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Nasze problemy (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Medycyna estetyczna w Łomzy - w Magicznej Klinice ? (/showthread.php?tid=39690)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Medycyna estetyczna w Łomzy - w Magicznej Klinice ? - rafek34 - 05-06-2022 22:08

Dzięki! Jak się zdecyduję na jakiś konkretny zabieg i będę po nim, postaram się dać tutaj znać jakie mam odczucia Smile


RE: Medycyna estetyczna w Łomzy - w Magicznej Klinice ? - IlonaMM - 15-06-2022 15:52

No to w takim razie czekam na Twoje spostrzeżenia Smile Magiczna Klinika to akurat dobry wybór jeśli chodzi o zabiegi medycyny estetycznej, ja do tej pory korzystałam z usługi modelowania ust i likwidacji zmarszczek z pomocą botoksu. Wyszło bardzo fajnie, także kilka lat mi na pewno ubyło Smile


RE: Medycyna estetyczna w Łomzy - w Magicznej Klinice ? - MonikFalk - 17-06-2022 14:01

Jak najbardziej mogę polecić Magiczną Klinikę w Łomzy. Stawiają przede wszystkim na jakość usług i zadowolenie klientek, a te w moim przypadku jest naprawdę bardzo wysokie Wink


RE: Medycyna estetyczna w Łomzy - w Magicznej Klinice ? - Aldonka88 - 19-06-2022 13:26

Dobrze wiedzieć, ogólnie jest sporo klinik medycyny estetycznej ale jednak opinie nie zawsze brzmią zachęcająco. Tak naprawdę tylko MK mnie zainteresowało sprawdziłam już kilka wątków o nich i widzę że jednak jesteście zadowolone Smile


RE: Medycyna estetyczna w Łomzy - w Magicznej Klinice ? - Weroniczka24 - 19-06-2022 17:37

Najlepiej będzie jeśli po prostu zajrzysz sobie na stronę https://magicznaklinika.pl/ i sprawdzisz dokładnie lokalizację i od razu będziesz mogła się umówić na wizytę. Pozdrawiam i oczywiście daj nam znać jakie efekty udało się ostatecznie osiągnąć i czy jesteś z nich zadowolona!


RE: Medycyna estetyczna w Łomzy - w Magicznej Klinice ? - magda676 - 21-06-2022 00:42

Sprawdzam sobie właśnie ich stronę, no i przyznaję, że imponuje mi lista dostępnych zabiegów. Sama zastanawiam się nad powiększaniem ust. Co sądzicie o takim zabiegu? Może mieliście wykonany?


RE: Medycyna estetyczna w Łomzy - w Magicznej Klinice ? - jolajw - 21-06-2022 12:27

Ogólnie powiększanie ust to bardzo fajny zabieg, jeśli przeszkadza Ci to, jakie aktualnie masz usta. Jeśli zabieg wykonany jest z głową, to da świetny efekt. A Magiczna Klinika ma rewelacyjne opinie!


RE: Medycyna estetyczna w Łomzy - w Magicznej Klinice ? - magda676 - 21-06-2022 12:46

No właśnie wiele osób w moim otoczeniu ma powiększone usta i bardzo mnie to korci Tongue Długo jednak szukałam sprawdzonego miejsca i myślę, że Magiczna Klinika będzie tym odpowiednim.


RE: Medycyna estetyczna w Łomzy - w Magicznej Klinice ? - alicja930 - 21-06-2022 13:02

Świetnie, że polecacie takie miejsca, bo to ważne, jeśli ktoś szuka. Ja również znam Magiczną Klinikę i mogą ją polecić, bo tutaj jakość, jak i profesjonalizm wiele mówią o tym miejscu. Trzeba sobie korzystać z takich ofert!


RE: Medycyna estetyczna w Łomzy - w Magicznej Klinice ? - magda676 - 21-06-2022 13:08

Z każdą opinią przekonuję się coraz bardziej do tego, aby zapisać się na jakiś zabieg Big Grin Liczę, że terminy będą mi odpowiadały Big Grin