Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Jaki samochód dla rodziny? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Tematyczne (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Motoryzacja (/forumdisplay.php?fid=29)
+--- Wątek: Jaki samochód dla rodziny? (/showthread.php?tid=3967)

Strony: 1 2 3 4


RE: Jaki samochód dla rodziny? - dareczek - 28-08-2017 14:53

Ja mam terenówke, w miare pakowne 4x4 i najważniejsze że siedzę wyżej wrazie czego.Tylko ostatnio czekała mnie naprawa wałów napędowych , za dużo w terenie jeżdził.


RE: Jaki samochód dla rodziny? - ragerian87 - 31-08-2017 13:42

Według mnie idealny mechanik to taki który wykona dla was każdy największy problem z waszym samochodem, samochody zastępcze warszawa to właśnie oferta firmy AutoPlaza nowy ford warszawa
która posiada najlepszych fachowców, mechaników w całej Polsce, naprawią każdy problem z waszym autem !


RE: Jaki samochód dla rodziny? - pawel88 - 31-08-2017 16:30

(28-08-2017 14:53)dareczek napisał(a):  Ja mam terenówke, w miare pakowne 4x4 i najważniejsze że siedzę wyżej wrazie czego.Tylko ostatnio czekała mnie naprawa wałów napędowych , za dużo w terenie jeżdził.
Skąd ja to znam, wujek musi szukać jakiegoś wału, bo już naprawić sie nie dało, ale było fajnie.


RE: Jaki samochód dla rodziny? - marousz - 07-09-2017 10:51

Ja po auto dla rodziny, odwiedziłem to miejsce :salon skoda. Rozważam octavie lub superb ale w kombii, myśle nad starszym modelem nowy troche kosztujei niewiem czy kupic nowy mniejszy czy starszy ale o klase wyższa.


RE: Jaki samochód dla rodziny? - kubus - 07-09-2017 16:18

Skoda ma fajne auta, w miare bezpieczne i tanie.


RE: Jaki samochód dla rodziny? - Zaniko - 12-09-2017 09:57

Wszystko zależy od Twojego budżetu Smile ja jestem ciekaw kiedy samochody elektryczne staną się standardem. W sumie tu masz fajne auto elektryczne za trochę ponad 100 tyś zł.


RE: Jaki samochód dla rodziny? - sitko - 12-09-2017 11:44

Dla rodziny idealnie nadaje się jakiś Van albo Kombik.


RE: Jaki samochód dla rodziny? - Whic - 13-09-2017 18:54

Dokładnie! Zgadzam się z Tobą. Nawet sam ostatnio szukałem dobrego minivana i znalazłem taki artykuł http://mototon.pl/osiem-piekielnie-szybkich-minivanow/ . Który z nich według was będzie najlepszy dla 5-cio osobowej rodziny? Chciałbym, żeby każdy z domowników, jak będziemy na przykład jechać na wakacje odbył podróż w komfortowych warunkach.


RE: Jaki samochód dla rodziny? - marcelin90 - 14-09-2017 09:57

Pytanie ile chcesz wydać na auto, ja na twoim miejscu wybrałbym coś z oferty dealera vw. Ja wybrałem golfa w kombi nie potrzebuje passata, nie muszę się dowartościować, nawet żonie te auto spasowało ze względu na wymiary.Big Grin


RE: Jaki samochód dla rodziny? - elo320 - 14-09-2017 11:36

Jeżeli dla rodziny to tylko Combi Big Grin ewentualnie jakiś większy Van.