Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
pchły - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Tematyczne (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Zwierzęta (/forumdisplay.php?fid=41)
+--- Wątek: pchły (/showthread.php?tid=3954)

Strony: 1 2


pchły - devlin - 08-06-2016 21:23

dziewczyny jak wytępić szybko i skutecznie pchły u pieska? młody ma niecałe 14 tygodni Sad


RE: pchły - Łucja - 09-06-2016 10:39

Pchły u psa faktycznie nie tak łatwo wytępić. A próbowałaś takich preparatów do zakrapiania na skórę? Moi rodzice używają takich u swojego psa i chyba są niezłe.


RE: pchły - malgosiaszkaradek - 12-07-2016 12:11

Cześć,
Jeśli chodzi o krople zwalczające pchły u zwierząt to najskuteczniejszy jest Frontline. Kosztuje naprawdę niewiele a uśmierca momentalnie wszystkich nieproszonych gości z sierści zwierzaka!
Dobrze sprawdzają się również obroże przeciwpchelne, my jednak stosujemy name krople Blush


RE: pchły - Anakonda - 19-01-2017 10:59

ja bym poszła po prostu do sklepu zoologicznego i zapytała o jakiś skuteczny środek.


RE: pchły - jjusti18 - 14-03-2018 21:50

Pchły to nic dobrego, bo szybko się rozmnażają i w jednej chwili może się z jednej pchły zrobić plaga. Najgorzej jak w mieszkaniu mamy zwierzę to wtedy pchły mogą dostać się do dywanu itd. Jakbyście mieli kiedyś taką sytuację to tutaj znajdziecie więcej o dezynsekcji. Dowiecie się tam również gdzie szukać odpowiednich fachowców, którzy zwalczą szkodniki.


RE: pchły - adolescencia - 22-03-2018 23:19

Powiem Wam, że pchły to tylko jeden z wielu problemów zdrowotnych jakie mogą spotkać psa. Ja u swojego miałam bardzo przykry problem, bo miał zapalenie jelit... Nie wiedzieliśmy zbytnio co mu się dzieje, ale natrafiliśmy na artykuł na stronie http://zoovit.pl/choroby-psow/zapalenie-jelit-u-psa-leczenie/zna_nkqm# i pewne rzeczy dzięki niemu sobie uświadomiliśmy.. Od razu zastosowaliśmy się do wskazanych porad i poprawiło się mu. Teraz Bilbo jest już zdrowy i szaleje jak nigdy Wink Na całe szczęście !


RE: pchły - Siareeczka - 24-03-2018 16:14

Nie znoszę pcheł... Te małe szkodniki przyprawiają mnie o mdłości...


RE: pchły - rujes - 28-03-2018 19:01

kazdy psiak je ma niestety !


RE: pchły - dereby - 04-04-2018 08:51

Idź do weterynarza - coś ci przepisze.


RE: pchły - kkriss - 22-05-2018 20:53

Mam to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć...