Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
klej do butów - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Nasze problemy (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: klej do butów (/showthread.php?tid=39386)



klej do butów - fromja - 31-01-2022 17:10

Możecie polecić jakiś dobry klej do butów? chcę je jakoś domowym sposobem skleić


RE: klej do butów - Areni - 08-02-2022 04:10

Słyszałam dobre opinie na temat kleju Tadam, może spróbuj? nie jest drogi, wiec wydaje mi się, że wartoSmile A jakie konkretnie buty chcesz skleić?


RE: klej do butów - fromja - 13-02-2022 22:47

chcę skleić buty sportowe, myślisz że do takich butów będzie ok?


RE: klej do butów - oetadam - 20-02-2022 14:27

Witam! Fromja, klej TADAM® to najlepszy wybór do klejenia butw w domu. Jest on elastyczny i dzięki swoim właściwościom służy do napraw różnych części butów: czubków, brzegów, zapiętka, podeszwy i warstwy zewnętrznej buta. Zachęcam Cię do jego zakupu i wypróbowania go.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl


RE: klej do butów - Urd - 25-02-2022 00:57

Używam tego kleju do butów Tadam, jest bardzo dobry, praktyczny, nie drogi i szybki. Do tego trwały, niektóre buty są już ponad rok poklejone Tadam'em i trzymają po dziś dzień. Nie trzeba było poprawiać, nic nie pęka. Coś co warto mieć w domu.


RE: klej do butów - oetadam - 06-03-2022 12:11

(13-02-2022 22:47)fromja napisał(a):  chcę skleić buty sportowe, myślisz że do takich butów będzie ok?

Witam! Fromja, klej TADAM® z łatwością poradzi sobie z klejeniem butów sportowych.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl


RE: klej do butów - fromja - 18-03-2022 11:13

udało mi się buty skleić, fajnie, że niskim kosztem można naprawić obuwie, na pewno jeszcze nie raz mi się Tadam przyda


RE: klej do butów - jjusti18 - 13-07-2023 20:54

No to w sumie możecie nawet tutaj https://ataszek.pl/93-kleje-polimerowe zerknąć, ponieważ tam możecie znaleźć solidne kleje i to do wszelkiego typu zastosowań. W razie czego możecie skontaktować się z firmą i wam doradzi co wybrać.


RE: klej do butów - kajteeek - 14-07-2023 10:10

Poszukaj w pierwszym lepszym markecie, na pewno się coś znajdzie.