Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Do jakiej restauracji warto się wybrać w Krakowie - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Mężczyźni (/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Wątek: Do jakiej restauracji warto się wybrać w Krakowie (/showthread.php?tid=39210)



Do jakiej restauracji warto się wybrać w Krakowie - pawelpruski - 17-01-2022 10:53

Możecie polecić jakieś miejsce w Krakowie, gdzie będzie można dobrze zjeść, coś z polskiej, ewentualnie włoskiej kuchni. Raczej jestem tradycjonalistom więc staram się szukać takich restauracji, które występują w klasycznej formie i pod tym kątem jak możecie to coś zaproponujcie. Najlepiej jakieś miejsce, gdzie faktycznie serwowane są smaczne dania przygotowywane na świeżo.


RE: Do jakiej restauracji warto się wybrać w Krakowie - miki789 - 20-01-2022 15:40

Ja mogę Ci polecić wizytę w Krakowie w restauracji Tradycyja na Rynku. Znajomi nas tam zabrali jak byliśmy u nich w Krakowie i faktycznie to świetne miejsce, gdzie można się doskonale poczuć i bardzo dobrze zjeść. Pod tym kątem restauracja wypada super, miejsce które faktycznie będzie godne polecenia i warto będzie je odwiedzić. Mają sporo ciekawych propozycji dań z naszej tradycyjnej kuchni w nieco odświeżonej wersji.