Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Wasze marzenia z dzieciństwa - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Dojrzewanie (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Wasze marzenia z dzieciństwa (/showthread.php?tid=392)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Wasze marzenia z dzieciństwa - elbert0 - 12-12-2012 16:28

Chciałem nie dorosnąć - niestety nie udało się. Chciałem też być lekarzem - również się nie udało... Cóż - ciężkie mam życie. Wink


RE: Wasze marzenia z dzieciństwa - pildrajwer - 19-12-2012 11:47

Ja zawsze marzyłem, żeby być strażakiem oraz piłkarzem Tongue Chyba każde dziecko o czymś takim marzy Smile


RE: Wasze marzenia z dzieciństwa - LAYLA. - 18-01-2013 23:03

Ja zawsze chciałam być piosenkarką.;o i to się trochę spełniło bo gram w takim małym zepsole i jestem liderem.;d


RE: Wasze marzenia z dzieciństwa - ludzia - 26-02-2013 12:46

Ja chciałam być archeologiem, szefową banku i na przekór rodzicom sprzątaczkom. Teraz już sama nie wiem kim chce być.


RE: Wasze marzenia z dzieciństwa - teletubiś - 26-02-2013 15:11

jak byłam mała to chciałam zostać motylem Smile ale ogólnie to nie stwierdzono u mnie żadnych innych zaburzeń psychiki Tongue


RE: Wasze marzenia z dzieciństwa - dominik20 - 18-03-2013 11:43

Moim marzeniem było zostać strażakiem lecz tam pracują całymi rodzinami...



________________________________________________________________________
schody okrągłe do każdego domu.


RE: Wasze marzenia z dzieciństwa - jakolewa - 18-03-2013 12:16

Moim marzeniem zawsze było, aby mieć taki wielki samochód zrobiony z klocków lego Tongue


RE: Wasze marzenia z dzieciństwa - Majka - 10-04-2013 16:06

Ja w dzieciństwie korzystałam z "tu, i teraz", nigdy nie zastanawiałam się co bym chciała robić ... po co, przecież tyle czasu miałam do bycia dorosłym.


RE: Wasze marzenia z dzieciństwa - basiula - 03-10-2013 14:39

Ja gdy byłam mała chciałam koniecznie mieć pokój niczym królewna, dlatego też kolekcjonowałam wszelkie akcesoria, jakie dobrej księżniczce są niezbędne : sztuczne zabawkowe berła, różowe prześcieradła, korony i obrączki, sukienki, poduszki z puchu, sreberka i inne takie Wink Teraz patrzę, jak moje córki chcą być księżniczkami i wspominam z utęsknieniem tamte czasy...ach ;p


RE: Wasze marzenia z dzieciństwa - haczo - 07-10-2013 14:52

Moim marzeniem zawsze było aby mieć taki wielki zamek z klocków lego Tongue