Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Na co zwracacie uwage? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Kobiety (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Wątek: Na co zwracacie uwage? (/showthread.php?tid=391)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Na co zwracacie uwage? - dziewczynaszamana - 12-12-2014 18:15

Ja poprawność językową Big Grin


RE: Na co zwracacie uwage? - sandrak - 25-11-2015 12:43

Na zadbane dłonie Smile Nie cierpię u ludzi brudnych paznokci. Od razu taką osobę skreślam. Takie moje małe zboczenie. Sama o siebie bardzo dbam. Teraz czytam o scholl elektroniczny pilnik opinie Lubię wszelkie nowinki kosmetyczne. Akcesoria. Uwielbiam testować działanie. Kupię go sobie w Rossmanie i zobaczę jak się sprawuje.


RE: Na co zwracacie uwage? - kalka - 26-11-2015 14:54

Lubię jak facet ma coś do powiedzenia, ma do siebie dystans i jest pewny siebie, ale nie arogancki.


RE: Na co zwracacie uwage? - Layla16 - 30-11-2015 22:07

Na uśmiech i ogólnie czy jest zadbany, ale też niektórzy mają takie oczy że oderwać się nie mogę więc tak, na oczy też zwracam uwagę, a potem na paznokcie u rąk. Wink


RE: Na co zwracacie uwage? - Maturzysta - 18-12-2015 16:14

Na oczy, ręce i włosy. Sam o to też dbam. Właśnie wybieram się do Biedronki, bo się dowiedziałem, że można tam dostać w promocji maski i szampony Total Keratin Complex Opakowanie po 1000ml. Mają w swoim składzie keratynę, która odbudowuje włosy, uzyskuje się efekt zdrowych i lśniących włosów. Promocja już jest od 14 grudnia i ma trwać przez dwa tygodnie.