Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Jaką restauracje w rynku w Krakowie możecie polecić - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Mężczyźni (/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Wątek: Jaką restauracje w rynku w Krakowie możecie polecić (/showthread.php?tid=39019)



Jaką restauracje w rynku w Krakowie możecie polecić - elacara - 29-12-2021 10:35

Jakie miejsca w Krakowie możecie ewentualnie polecić jeśli chodzi o smaczne jedzenie, po które będzie warto sięgnąć? Zależy mi na dobrych restauracjach, które faktycznie coś sensownego będą w stanie zaproponować. Raczej idę w kierunku tradycji więc najlepiej takie miejsca, gdzie głównie serwowana jest nasza rodzima kuchnia, jak możecie to coś pod tym kątem możecie mi podpowiedzieć.


RE: Jaką restauracje w rynku w Krakowie możecie polecić - pawelpruski - 30-12-2021 11:31

Myślę, że ten wybór może paść na restaurację Tradycyja w Rynku jeśli planujecie rodzinne spotkanie i stawiacie na klasyczną kuchnię. Tutaj ta restauracja właśnie wypada super, serwują dania w klasycznej polskiej stylistyce. Mają między innymi świetne pierogi. Na rodzinne spotkania będzie to dobry wybór bo właściwie niezależnie od wieku każdy będzie miał okazję znaleźć coś dla siebie i będzie zadowolony z serwowanych dań.


RE: Jaką restauracje w rynku w Krakowie możecie polecić - Inżynier Mamoń - 30-12-2021 16:37

Hm rynek w Krakowie, szczerze to jakbym wskazał jedną konkretną to chyba bym zgrzeszył Big Grin jest tego tam naprawdę sporo