Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Kredyt dla firm - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Tematyczne (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Moda (/forumdisplay.php?fid=43)
+--- Wątek: Kredyt dla firm (/showthread.php?tid=3895)

Strony: 1 2 3


RE: Kredyt dla firm - marcela - 01-04-2019 04:44

Warunki będą w takiej sytuacji trochę inne, zaciągając pożyczkę jako firma musimy posiadać stosowne dokumenty na jej temat a nie nas jako właściciela. Inaczej jest jak zaciągasz równie duży kredyt na przykład na mieszkanie. Na tej stronie trochę czytałam w tym temacie o czym pomyśleć przed podjęciem decyzji.


RE: Kredyt dla firm - Myszka - 01-04-2019 15:26

(30-03-2019 14:39)beta66 napisał(a):  Kredytów jest trochę. Mamy różne opcje dostępne, ale też odnawialna linia finansowania www.finiata.pl się nam sprawdzi. Szybko dostaniemy pieniądze na konto. Nie wymaga to wielu formalności, a będziemy mieć dostęp do gotówki.

A wiesz może jak długo trzeba prowadzić firmę, by dostać limit? I jakie dokładnie dokumenty trzeba dostarczyć? Sprawdzałam na stronie Finiaty, ale nie bardzo rozumiem na jakiej zasadzie to działa. Możesz wyjaśnić?


RE: Kredyt dla firm - nastia - 02-04-2019 10:31

A co to ta Finiata? To jakaś prywatna firma czy instytucja bankowa? Sprawdzają w BIK? Bo na stronie znalazłam informacje, że to pożyczka dla firm i koszt pożyczki 10 tysięcy to 33 zł, aż nie możliwe.


RE: Kredyt dla firm - Myszka - 04-04-2019 17:15

Z tego co pisze na http://www.finiata.pl to jest to linia przeznaczona dla biznesu. Na czacie online dowiedziałam się, że sprawdzają w BIK. Koszy o którym piszesz to koszt miesięczny za udzielenie limitu. Ale są jeszcze koszty za jego wykorzystanie.


RE: Kredyt dla firm - nastia - 05-04-2019 12:56

Ok a jakie są warunki otrzymania takiej pożyczki, jakie dokumenty należy przesłać. jaki czas nalezy prowadzic firmę?


RE: Kredyt dla firm - ikanika - 05-04-2019 16:00

fajny blog na temat kredytów https://konsolidacjepozabankowe.pl/


RE: Kredyt dla firm - Myszka - 08-04-2019 15:24

(05-04-2019 12:56)nastia napisał(a):  Ok a jakie są warunki otrzymania takiej pożyczki, jakie dokumenty należy przesłać. jaki czas nalezy prowadzic firmę?

Z informacji jakie otrzymałam są to:
- wyciągi bankowe za ostatnie 6 miesięcy
- jedna faktura wystawiona przez firmę
- podanie karty kredytowej/debetowej z której zostanie pobrana opłata ubskrupcjyjna (0,33% miesiecznie od kwoty udzielonego limitu)

No i firme należy prowadzić minimu 6 miesięcy.
Ale na stronie Finiaty jest teraz takie coś jak "Faktoring" i można dostać limit na pokrycie wartości faktur i tu procent to 1,7% / 30 dni. Czyli jeszcze bardziej opłacalna oferta.


RE: Kredyt dla firm - nastia - 09-04-2019 15:46

Ok, dziękuję za informnacje. Założyłam konto na Finiacie i muszę tylko przesłać te wszystkie dokumenty co mi pokazuje. A czy długo się czeka na decyzje.


RE: Kredyt dla firm - Myszka - 10-04-2019 12:25

Z tego co mi wiadomo, to na decyzje czeka się conajmniej kilka minut jeśli wszystkie wymagane dokumenty są przesłane. Nawet opinie są na ten temat i wynika z tego, ze dość szybko przesyłają decyzje.


RE: Kredyt dla firm - Inżynier Mamoń - 21-04-2019 13:28

To rzeczywiście jest bardzo dobra opcja dla przedsiębiorstw Wink