Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Wybór szkoły dla dziecka - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Szkoła (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: Wybór szkoły dla dziecka (/showthread.php?tid=3887)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Wybór szkoły dla dziecka - Sebataa - 23-05-2016 17:47

Wybór szkoły dla naszego dziecka nigdy nie jest łatwy. Zastanawiam sie na co zwracać uwagę podczas takiego wyboru. Może wy podpowiecie jaka szkoła podstawowa jest najlepsza.


RE: Wybór szkoły dla dziecka - Mateusz - 30-05-2016 13:41

Jeśli chodzi o podstawówki to raczej nie robią różnicy - najważniejsze jest to, żeby nie było tam zbyt dużo patologii Smile Zdecydowanie łatwiej wybrać szkołę początkową niż studia Tongue


RE: Wybór szkoły dla dziecka - anjo - 14-06-2016 16:34

Blush Blush Blush


RE: Wybór szkoły dla dziecka - Membux - 15-06-2016 14:03

Jaka lokalizacja Cię interesuje? Wydaje się, że szkoła podstawowa jeszcze nie ma tak wielkiego znaczenia jak późniejsze, ale też warto posłać dziecko do takiej gdzie nie robią problemów.


RE: Wybór szkoły dla dziecka - alka - 31-03-2017 21:54

Moje dziecko chodziło do szkoły podstawowej w warszawie im. Samuela Bogumiła Lindego. Całą szkołę można sprawdzić na http://linde.waw.pl/ . Moja córka była bardzo zadowolona


RE: Wybór szkoły dla dziecka - tomaszoko - 05-06-2017 00:16

Myślę że dobra szkoła to też ta, w której dzieciak będzie miał sporo kolegów z okolicy. Często posyła się dzieci do malutkich prywatnych szkół i potem takie dzieci są samotnikami bo mają mało kolegów.


RE: Wybór szkoły dla dziecka - Wishbeek - 08-06-2017 10:40

Podaj rejon jaki Cię interesuje to może wtedy prędzej ktoś pomoże.


RE: Wybór szkoły dla dziecka - Henryk3 - 24-06-2017 20:41

Jezeli w stolicy szukacie dobrej szkoły to my z żoną jesteśmy bardzo zadowoleni ze szkoły niepublicznej im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie. Jest to szkoła prowadzona przez Fundację Varsovia, w rankingach jest wysoko, no i maja tam naprawde dobre podejście do dzieci, dużo zajęć dodatkowych, zielone szkoły itd.


RE: Wybór szkoły dla dziecka - halat - 25-06-2017 18:56

jeżeli chodzi o szkołe dla dziecka to według mnie dobrym wyjściem jest tylko szkoła publiczna, prywatne to pieniądze w błoto


RE: Wybór szkoły dla dziecka - Ela78 - 08-09-2017 15:26

Musimy pamiętać. że nasza pociecha wchodzi w nowy etap swojego życia, poznaje nowych kolegów oraz nowych wychowawców. Nie jest łatwo by zaakceptowało tak szybko szkołę. ja długo się zastanawiałam którą szkołę wybrać ale po namyśle zdecydowałam się na prywatną szkołę postawową . Maja tam wysoki poziom nauczania ale wiem że moje dziecko sobie poradzi.