Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Siemano ludziska - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: 5teens.pl (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Przywitaj się (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Siemano ludziska (/showthread.php?tid=388)

Strony: 1 2


Siemano ludziska - Snorlax - 11-07-2012 00:39

Witam wszystkich zgromadzonych tutaj użytkowników mam na imię Dawid i pochodzę z miasta królów czyli Krakowa.
Mam 17 lat za niecały miesiąc skończę 18, lubię czytać książki moją ulubioną książką jest "Ojciec Chrzestny" zresztą z tej książki pochodzi moja sygnatura.
Moimi ulubionymi filmami są G.I.J.O.E Czas Kobry, Władca pierścieni oraz Harry Potter również wszystkie części.
Z muzyki to głównie słucham wszystkiego co wpadnie mi w ucho oczywiście prócz metalu gdyż jakoś ten styl niestety nie wpada mi w ucho.
Bardzo lubię słuchać nut Roberta M. czy też Max`a Farenthide , a z Polskiego HH to Śliwę, Palucha, Peję ,Sobotą,Bezimiennych i wielu wielu innych ogólnie lubię nasz rodzinny rap.
Bardzo też mi się podoba zagraniczne disco polo oraz lubię piosenki Gustavo Lima jest świetny przy jego muzyce można się fajnie bawić.
Interesuję się również piłką nożną chociaż nigdy sam w nią nie grałem, sztukami walki sam coś tam od czasu do czasu trenuję oraz tańcem.

I to by było na tyle mam nadzieję że mnie polubicie i będziemy razem żyć dobrze.

P.S Zapomniałem dodać że mój nick pochodzi od Pokemona który lubiał ponad wszystko spać i leniuchować czyli tak jak ja:P


RE: Siemano ludziska - Zepsuta. - 11-07-2012 00:40

Witamy na forum Dawidzie Big Grin którego dokładnie masz urodziny ? ;> Bo ja za miesiąc też mam Smile.


RE: Siemano ludziska - Snorlax - 11-07-2012 00:40

jakoś tak się złożyło że mam pierwszego


RE: Siemano ludziska - Henuttaunebu - 11-07-2012 00:41

Wow! Fajnie się przedstawiłeś, ciekawie Big Grin + za nożną Big Grin
Witamy na forum, mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej ^^


RE: Siemano ludziska - Snorlax - 11-07-2012 00:43

a dziękuję ale przecież piłkę każdy lubi to jest jak to mawiał Franz Beckenbauer - „Piłka nożna jest najważniejszą wśród rzeczy nieważnych”


RE: Siemano ludziska - Gemello - 11-07-2012 00:45

: O przez twoj esej czuje sie jakbym znal cie od paru lat Big Grin nie zle sie rozpisales xD

Ja jestem Rafał Big Grin 19 lat Big Grin Ty z gór ja z nad morza Big Grin Mieszkam w Gdańsku Smile) Uwierz mi Big Grin urodliwe miasto tak samo jak twoje ^^
Co do muzyki to mam pdoobny gust lecz wykonawcow slucham raczej innych Big Grin ale to co Smile)

Witaj na forum Big Grin


RE: Siemano ludziska - Snorlax - 11-07-2012 00:47

wiadomo przecież każdy ma różne gusta muzyczne i tego nikt nie zmieni i nie da się kogoś przekonać żeby jakąś muzyką słuchał ale za to nielubię Firmy i tego ich wyemaginowanego stylu "JP" chociaż ostatnie nuty Tadka o żołnierzach wyklętych zapowiadające jego nowy solowy album są całkiem w porządku.

A przecież takie coś się pisze tylko raz więc można było się rozpisać


RE: Siemano ludziska - Scelerisque - 11-07-2012 17:19

No to witaj Big Grin


RE: Siemano ludziska - Bezosobowy - 11-07-2012 17:47

Witam, witam Big Grin


RE: Siemano ludziska - Ewelina - 13-07-2012 20:04

Witaj Dawidzie Wink