Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Może ktoś z Was korzystał z pomocy seksuologa - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Nasze problemy (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Może ktoś z Was korzystał z pomocy seksuologa (/showthread.php?tid=38774)



Może ktoś z Was korzystał z pomocy seksuologa - pawelpruski - 13-12-2021 17:05

Może ktoś z Was korzystał z pomocy seksuologa i mógłby mi polecić jakiegoś specjalistę w tym zakresie? Zależy mi na kimś z kim będzie faktycznie można porozmawiać o problemach i będzie można liczyć na jakieś sensowne podejście ze strony takiego lekarza. W ciemno nie chcę wybierać bo wiadomo, że to loteria na kogo się trafi. Więc jak ewentualnie coś możecie podpowiedzieć to dajcie znać.


RE: Może ktoś z Was korzystał z pomocy seksuologa - Iryss - 21-12-2021 01:05

Ja nie korzystałam, nie miałam takiej potrzeby. Jedynym problemem, ale takim który udało się pozytywnie rozwiązać było zabezpieczenie, a w sumie jego brak. W sensie takim skutecznym, bo zaufania do prezerwatyw to do końca nie miałam. Odkąd biorę tabletki drovelis to seks bez porównania lepszy, bardziej spontaniczny. To była bardzo dobra decyzja, a tabletki też mam nowoczesne.


RE: Może ktoś z Was korzystał z pomocy seksuologa - miki789 - 03-01-2022 11:17

Jeśli szukasz seksuologa to polecam się umówić do doktora Imielińskiego z kliniki PanMedic na Jerozolimskich. Świetny specjalista, bardzo dobrych kontakt z pacjentem i profesjonalne podejście. Zdecydowanie polecam. Sama klinika w centrum Warszawy więc też duży plus bo z dotarciem nie będziesz miał żadnego problemu. Jak szukasz profesjonalnej pomocy to warto.