Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
kto specjalizuje się w takich usługach jak metamorfoza uśmiechu - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Kobiety (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Wątek: kto specjalizuje się w takich usługach jak metamorfoza uśmiechu (/showthread.php?tid=38745)



kto specjalizuje się w takich usługach jak metamorfoza uśmiechu - olajamroz - 08-12-2021 10:52

Szukam kogoś kto specjalizuje się w takich usługach jak metamorfoza uśmiechu. Trochę oglądałam w sieci różnych ofert pod tym kątem i chciałabym skorzystać także z usług takiego stomatologa, który będzie w stanie dobrze się uśmiechem zająć, ale w ciemno nie chcę wybierać. Jeśli ewentualnie znacie kogoś kto się w takich działaniach specjalizuje to dajcie znać. Czy ewentualnie w Kujawsko – Pomorskim można znaleźć specjalistę na tym polu.


RE: kto specjalizuje się w takich usługach jak metamorfoza uśmiechu - elacara - 13-12-2021 11:46

Uważam, że akurat to co może zaoferować doktor Drosd z Torunia jest wartę tego, by się na wizytę wybrać, sam musiałam dojechać z Płocka ale nie żałuje, bo jednak podejście pana doktor to zupełnie inna półka jeśli chodzi o dbanie o uzębienie. Zdecydowanie mogę jego ofertę polecić, pomoc, która gwarantuje każdemu skuteczne leczenie uzębienia, a jednocześnie poprawę wyglądu łuków zębowych. Mimo kosztów to naprawdę warto.