Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Probiotyk - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Tematyczne (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Rodzina (/forumdisplay.php?fid=42)
+--- Wątek: Probiotyk (/showthread.php?tid=38726)Probiotyk - sammas - 03-12-2021 10:24

Zastanawiam się jaki probiotyk jest najlepszy i jaki warto mieć zawsze w domu. Rozmawiałam o tym ostatnio ze znajomą i mówiła , ze dla niej Active Flora Baby to zdecydowanie najlepsze krople. A jakie jest wasze zdanie ?


RE: Probiotyk - Kazikdobry - 14-01-2022 15:55

Sanprobi jest najlepszym probiotykime na rynku.


____________
polecam artykuł
https://www.natopie.com.pl/rolety-krakow/


RE: Probiotyk - Emil434 - 07-04-2022 09:41

Zdecydowanie warto wybrać dobrej jakości probiotyk, który skutecznie pomoże w odbudowaniu jelit i jednocześnie poprawy samopoczucia u dziecka. Tym bardziej, jeśli za nim trudny okres przyjmowania antybiotyku, który źle wpływa na stan jelit. Ja akurat z własnych doświadczeń jak najbardziej mogę polecić Acidolac i ich probiotyki o bardzo dobrze zestawionym składzie i też tutaj https://www.acidolac.pl/brzuszek-i-jelita znajdziecie szereg konkretnych podpowiedzi jak należy o to dbać i przede wszystkim czego unikać Smile


RE: Probiotyk - dziewczynaszamana - 12-04-2022 08:37

Ja nie stosowałam nigdy żadnych, moim zdaniem chwyt marketingowy i nic więcej


RE: Probiotyk - Adrina - Wczoraj 14:13

Niestety, przez wyjałowioną, mocno przetworzoną żywnośc nasza flora jelitowa jest w coraz gorszym stanie. A to ma wpływ na powstawania coraz większej ilości chorób takich jak wrzodziejące zapalenie jelita grubego, zespół jelita drażliwego, choroba Lesniowskiego-Crohna czy nawet rak jelita grubego. Nie bagatelizowałabym więc znaczenia probiotyków i prebiotyków w organizmie. z dwoma z tych chorób miałam i mam bezpośrednio do czynienia. Sama miałam raka, który na szczęście wczesnie (przez przypadek) wykryty został wyleczony. Natomiast moja mama ma wzjg od wielu lat. Często takie chorby doprowadzają do powikłań typu stomia. Zaczełam nawet o tym czytac https://www.stomia.pl/ Wolałabym, aby nas to ominęło, ale lepiej miec wiedzę niż udawać, że nic złego nie może się zdarzyć.