Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Jak wyobrażasz sobie siebie na starość? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Dojrzewanie (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Jak wyobrażasz sobie siebie na starość? (/showthread.php?tid=3860)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Jak wyobrażasz sobie siebie na starość? - falen - 16-08-2018 16:07

jakoś sobie siebie nie jestem w stanie w ogóle wyobrazić


RE: Jak wyobrażasz sobie siebie na starość? - Morskin - 22-08-2018 14:19

Ja będę zawsze piękny i młody <3


RE: Jak wyobrażasz sobie siebie na starość? - charlotte - 26-08-2018 23:39

Mało kto myśli o starości, ten temat wydaje nam się odległy. Ja jednak ciągle powtarzam bliskim, ze chcę zamieszkać w tym domu opieki http://domseniora24.pl/ Nie chcę być ciężarem dla bliskich i nie chcę też spędzić jesieni życia przed telewizorem. Dom opieki Anna zapewnia seniorom różne zajęcia, rozrywkę i opiekę medyczną


RE: Jak wyobrażasz sobie siebie na starość? - jechana - 28-08-2018 13:34

Mam nadzieję, że uda mi się zorganizować chociaż część moich planów. A co do reszty - nie mam wyobrażeń. Wolę nie myśleć co będzie później.


RE: Jak wyobrażasz sobie siebie na starość? - Murilo - 28-08-2018 15:14

Całkowicie się zgadzam z moim poprzednikiem. Nic dodać oraz nic ująć w tej materii...


RE: Jak wyobrażasz sobie siebie na starość? - szakiri - 26-09-2018 23:08

Może to zabrzmi bardzo poważnie ale szczerze mówiąc chcę doczekać bardzo spokojnej starości. Mam dopiero 45 lat ale już zastanawiam się nad odpowiednim domem opieki w okolicach Warszawy. Na razie szukam sobie tego na spokojnie ale wpadłam na bardzo fajny ośrodek https://www.prywatnydomopieki.eu/.


RE: Jak wyobrażasz sobie siebie na starość? - dzika_pantera - 27-09-2018 11:51

Muszę na zaś zarezerwować sobie miejsce w domu starców, bo jak znam swoich bliskich dom opieki będzie dla mnie idealnym miejscem na starość Tongue w sumie wolałabym być w takim miejscu, niż sama w domu siedzieć.


RE: Jak wyobrażasz sobie siebie na starość? - nibet - 10-10-2018 12:35

mam nadzieje, że nawet na starość będę aktywny fizycznie


RE: Jak wyobrażasz sobie siebie na starość? - Henryk3 - 18-10-2018 22:36

(27-09-2018 11:51)dzika_pantera napisał(a):  Muszę na zaś zarezerwować sobie miejsce w domu starców, bo jak znam swoich bliskich dom opieki będzie dla mnie idealnym miejscem na starość Tongue w sumie wolałabym być w takim miejscu, niż sama w domu siedzieć.

Ja też tak uważam. Szczególnie że aktualnie wiele się zmieniło w takich placówkach, warunki sa naprawdę dobre. W Nowym Dworze Mazowieckim jest ZOL Dom Rodzinny, fajna placówka dla seniorów, dużo zajęć, opieka medyczna jest, pielęgniarki itd. Moim zdaniem to dobra starość.


RE: Jak wyobrażasz sobie siebie na starość? - patrycja017 - 29-10-2018 16:20

Ja będę szaloną babką w średnim wieku xD skoki na bungee, paintball, lot w tunelu aerodynamicznym speedfly w mirosławicach, alpinizm, spływy, nurkowanie. Wszystko. O ile będzie mnie na to stać xD