Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Jak wyobrażasz sobie siebie na starość? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Dojrzewanie (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Jak wyobrażasz sobie siebie na starość? (/showthread.php?tid=3860)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Jak wyobrażasz sobie siebie na starość? - Tajemniczy_Don_Pedro - 09-03-2017 15:49

Starość to będzie masakra.


RE: Jak wyobrażasz sobie siebie na starość? - Gołota100 - 25-07-2017 16:26

Ja jeszcze siebie nie wyobrażam, bo mam dopiero 30 lat. Ale pieniądze na emeryturę już zacząłem odkładać.


RE: Jak wyobrażasz sobie siebie na starość? - DinaBatu - 25-07-2017 19:13

Jako rezolutną staruszkę, charakteru się nie zmieni, bo charakter się nie starzeje razem z ciałem Big Grin
I całe szczęście... Blush


RE: Jak wyobrażasz sobie siebie na starość? - trzymala - 11-09-2017 11:55

Chciałabym być aktywną staruszką, z pewnością. Smile Wypracować sobie przez całe życie jakiś komfort, chociażby swój własny kąt i jakieś zabezpieczenie w postaci dodatku do emerytury.


RE: Jak wyobrażasz sobie siebie na starość? - Kruk - 20-09-2017 16:24

Ja jestem zdania, że w tym temacie warto też poszukać informacji w Internecie. Według mnie to zawsze bardzo dużo daje.


RE: Jak wyobrażasz sobie siebie na starość? - basnew - 18-10-2017 09:10

Angel


RE: Jak wyobrażasz sobie siebie na starość? - haniasad - 14-11-2017 18:41

Angel


RE: Jak wyobrażasz sobie siebie na starość? - Henryk3 - 26-11-2017 16:13

Starość niestety bywa ciężka, szczególnie ze względu na stan zdrowia. Jak sami aktualnie nie dajecie sobie rady z opieką nad osobą starszą to polecam Dom Rodzinny w Dworze Mazowieckim pod Warszawą. Sami nie jesteśmy w stanie w domowych warunkach zapewnić tak profesjonalnej opieki.


RE: Jak wyobrażasz sobie siebie na starość? - dereby - 15-12-2017 23:59

Pewno trafię do domu starców...


RE: Jak wyobrażasz sobie siebie na starość? - kajka22 - 22-05-2018 11:05

Na razie nie wyobrażam sobie, ale cieszę się, że są na rynku firmy jak ta http://goldcare.pl/, gdzie można zamówić opiekę domową dla osób starszych. Chyba nikt nie chce być "na głowie" swoich dzieci czy wnuków, a pomoc czasem jest potrzebna. Dlatego taka opiekunka to moim zdaniem dobre wyjście.