Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Tatuaże. - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Zdrowie i uroda (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Wątek: Tatuaże. (/showthread.php?tid=386)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


Tatuaże. - Zepsuta. - 10-07-2012 15:51

Co sądzicie o tatuażach ? Czy macie jakiś ? A może planujecie ? Jeśli tak to gdzie on będzie i co będzie przedstawiał ?

Ja planuję kilka pierwszy mam zamiar zrobić albo na ręce albo pod piersią będzie to cytat : ''Live your life like there is no tomorrow'' to pierwszy jaki planuję na 18ste urodziny, czyli dokładnie za miesiąc Smile.
Czekam na wasze odpowiedzi Smile.


RE: Tatuaże. - Gemello - 10-07-2012 16:03

Gdyby niemialo byc jutro kupil bym 45.. lalala xD

Owszem Big Grin planuje, nawet 3 xD!! tylko nie mam pojecia jakie, mam pewien zarys tylko Sad
Wzdloz kregoslopa, na przed ramieni i piersi Big Grin lecz zanim wgl sobie cos wytatuuje musze troszke urosnac xD nie w zwyz a wszesz Big Grin
Napewno bd to tatuaze ktore cos znacza a nie np... motylek xD bo fajnyyyy <3
Jestem milosnikiem symboli <3 Big Grin! ale nie jakichs tam chinskich znaczkow, symboli ktore nie sa rozpoznawalne dla zwyklego czlowieka, w tedy taki tatoo jest czyms wyjatkowym Big Grin ma pewna historie i znaczenie dla nas Big Grin

Na drugim miejscu sa wlasnie jakies frazy ktore stawiaja jakas teze, ukazuja czym sie w zyciu kierujemy Smile)

Pomysl Oli bardzo mi sie podoba ^^ zrob go olus na rece Big Grin zaufaj mi :*


RE: Tatuaże. - innyODwszystkich - 10-07-2012 22:05

Ja mam w planach zrobić 2 tatuaże
1) na łydce jakis symbol tak jak na tej stronie http://www.super-tattoo.com/main.php?g2_itemId=797 oczywiscie inny wzór i nie bedzie nic oznaczał.
2) na lewej piersi bedzie tam głowka mojego 1 dziecka zeby wiedzialo ze zawsze bede go kochał - nie wiem czy to dobry pomysl bo jak bede mial wiecej niz 1 dziecko to to zeby nie obrazic tego 2 dziecka i nie wiem co zrobić ;/ dlatego czekam na wasze odpowiedzi czy dobry pomysl z tym 2 tatoo


RE: Tatuaże. - Zepsuta. - 10-07-2012 23:47

innyODwszystkich napisał(a):bo jak bede mial wiecej niz 1 dziecko to to zeby nie obrazic tego 2 dziecka i nie wiem co zrobić ;/ dlatego czekam na wasze odpowiedzi czy dobry pomysl z tym 2 tatoo
No więc moim zdaniem powinieneś zrobić portrety wszystkich dzieci, mogą być nawet takie małe ale każde twoje dziecko powinno być dla Ciebie czymś najpiękniejszym na świecie Smile.


RE: Tatuaże. - Snorlax - 11-07-2012 00:28

jak dla mnie to jest bardzo dobry pomysł ale naprzykład mój znajomy ma wydziarane na plecach rękę swojego syna kiedy skleja z nim piątkę i to bardzo ładne wygląda i jest symbolicznie gdyż jest to brane jako łączące więzi ojca z synem


RE: Tatuaże. - Gemello - 11-07-2012 00:32

(11-07-2012 00:28)Snorlax napisał(a):  jak dla mnie to jest bardzo dobry pomysł ale naprzykład mój znajomy ma wydziarane na plecach rękę swojego syna kiedy skleja z nim piątkę i to bardzo ładne wygląda i jest symbolicznie gdyż jest to brane jako łączące więzi ojca z synem

ale zajebiste : O
na taki tatuaz naprawde wydał bym gore hajsu zeby wyszlo to idealnie. bo pomysl cudowny, ale strasz o wykonanie Big Grin


RE: Tatuaże. - innyODwszystkich - 11-07-2012 00:35

No oczywiście ze moje dziecko bedzie najwazniejsze dla mnie i nikt tego nie zmieni w moim zyciu

ale jak możecie to podawajcie wiecej takich przykladow jak Snorlax


RE: Tatuaże. - Pleti - 12-07-2012 00:58

Nie lubię tatuaży i nigdy sobie na pewno go nie zrobię ;d


RE: Tatuaże. - Snorlax - 12-07-2012 01:09

ja sobie chcę zrobić coś z łaciny

Dum pugnas victor es dopóki walczysz jesteś zwycięzcą
Di­vitiae non sunt bo­num bogactwo nie jest dobrem
Vi­vere mi­lita­re est życie jest walką
Car­pe diem quam mi­nimum cre­dulo pos­te­ro używaj dnia jak najmniej ufając przyszłości
"Bóg, Honor, Ojczyzna" Deus, Honor, Patria
Co­gito er­go sum myślę więc jestem
m­pa­res nas­ci­mur, pa­res mo­rimur. Rodzi­my się nierówni, umiera­my równi.


Ale że łapę mam tylko jedną do wydziarania to nie wiem co wybrać ;/


RE: Tatuaże. - Bezosobowy - 12-07-2012 01:56

Mnie tam nie ciągnie do tatuaży. U kobiet tego nienawidzę! Nie rób sobie tatuażu Smile