Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Szukam wózka - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Kobiety (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Wątek: Szukam wózka (/showthread.php?tid=38503)



Szukam wózka - charlotte - 11-11-2021 21:47

Hej! Hej! Pilnie poszukuje wózka miejskiego dla dziecka. Mamy już wózek, ale używamy go od miesiąca i w ogóle nie jestem z niego zadowolona. Bardzo cieżko się go składa, jest ciężki i w ogóle jakiś taki dziwny... W sklepie lepiej się prezentował.


RE: Szukam wózka - lilka91 - 13-11-2021 23:16

Do miasta najlepszy bęzie Osis od Cavoe. My mamy i jestem zachwycona. Wózek jest lekki, łatwo się go prowadzi i wszedzie się mieści. Bez problemu można go złożyć jedną ręką. Ma też regulowaną wysokość rączki.


RE: Szukam wózka - bluem - 17-11-2021 16:04

Ja zanim kupiłam wózek to bardzo dużo recenzji czytałam w necie no i filmiki na youtube obejrzałam, o blogach parentingowych nie wspomnę. Moim zdaniem najlepiej wypadł x-lander na tle innych wózków


RE: Szukam wózka - tralinka - 17-06-2022 22:56

No to jeśli to ma być lekki wózek, zwrotny, miękki i przy tym bardzo wygodny dla dziecka i komfortowy w prowadzeniu dla dziecka to polecam wózek Riko Nesa. Nie tylko genialnie się prezentuje ale jest przede wszystkim bardzo funkcjonalny.


RE: Szukam wózka - fiona11 - 29-06-2022 11:57

Wybór odpowiedniego wózka na pewno do najłatwiejszych nie należy. Jeśli chcecie wybrać coś odpowiedniego, co się Wam sprawdzi to myślę, ze warto poczytać artykuły zamieszczone na blogu Dbamy o Dziecko https://dbamyodziecko.pl/. Znajdziecie tu wiele cennych porad i wskazówek na temat polecanych produktów ale też zabaw dla dzieci. Można się wiele dowiedzieć


RE: Szukam wózka - alicja930 - 30-06-2022 21:37

Może EasyGO Virage Ecco Ciebie zainteresuje? ja chcę go kupić, bo na całe wózkowanie mi wystarczy, a do tego nie kosztuje za wiele.


RE: Szukam wózka - magda676 - 31-01-2023 14:49

A co powiesz o EasyGO Minima Plus? Wózek nadaje się przede wszystkim do miasta, ale dzięki temu, że jest taki nieduży i lekki będzie też odpowiedni w podróży.