Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Może ktoś z Was korzystał z pomocy seksuologa - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Nasze problemy (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Może ktoś z Was korzystał z pomocy seksuologa (/showthread.php?tid=38456)



Może ktoś z Was korzystał z pomocy seksuologa - miki789 - 02-11-2021 12:49

Może ktoś z Was korzystał z pomocy seksuologa i mógłby mi polecić jakiegoś specjalistę w tym zakresie? Zależy mi na kimś z kim będzie faktycznie można porozmawiać o problemach i będzie można liczyć na jakieś sensowne podejście ze strony takiego lekarza. W ciemno nie chcę wybierać bo wiadomo, że to loteria na kogo się trafi. Więc jak ewentualnie coś możecie podpowiedzieć to dajcie znać.


RE: Może ktoś z Was korzystał z pomocy seksuologa - olajamroz - 08-12-2021 12:30

Powiem szczerze, że na pomoc doktora Imielińskiego można liczyć. Klinika PanMedic w centrum Warszawy a pomoc w problemach depresyjnych jakiej jeszcze nie spotkałam. Strata rodziców, rozstanie z mężem i kilka lat dołka, z którego w końcu dzięki niemu jakoś wychodzę i teraz przy pomocy rozmów i rozsądnej ilości tabletek, wcześniej faszerowanie wieloma tabletkami nic nie dawało.