Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Solidne kartony do pakowania - jakie? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Solidne kartony do pakowania - jakie? (/showthread.php?tid=38426)

Strony: 1 2


Solidne kartony do pakowania - jakie? - wigzi - 26-10-2021 10:32

Od niedawna prowadzę swój sklep internetowy z wysyłkami i zastanawiam się nad tym jakie opakowania wybrać, może coś poradzicie. Na rynku jest wiele różnych opcji, ale nie mam pojęcia co będzie najlepsze, aby paczki docierały w całości.


RE: Solidne kartony do pakowania - jakie? - lirk - 26-10-2021 17:54

U nas w firmie wszystko jest pakowane w grube kartony i nie mamy problemów ze zwrotami, wszystko jest solidnie zapakowane.


RE: Solidne kartony do pakowania - jakie? - wigzi - 27-10-2021 12:31

Także zacząłem myśleć nad takimi kartonami, jednak nie mam pomysłu gdzie je kupić. W sklepach w okolicy takie kartony są naprawdę drogie, a na necie nic fajnego nie znalazłem... Może Ty znasz jakieś fajne strony?


RE: Solidne kartony do pakowania - jakie? - Inżynier Mamoń - 27-10-2021 21:20

Obecnie odpowiednio zapakowane produkty to absolutna podstawa.


RE: Solidne kartony do pakowania - jakie? - lirk - 28-10-2021 19:02

Co do konkretnej strony, to musiałbym je poszukać, ponieważ nie pamiętam nazwy. W necie teraz jest tego dużo, to prawda. Nie wiadomo tak naprawdę od kogo kupować te kartony, aby na pewno okazały się być najlepsze.


RE: Solidne kartony do pakowania - jakie? - wigzi - 30-10-2021 10:48

Okej, to jak tylko ją znajdziesz to podaj mi link, zależy mi na dobrych produktach, w których na pewno wysyłki będą bezpieczne.


RE: Solidne kartony do pakowania - jakie? - lirk - 31-10-2021 12:50

Jest to hurtownia Neopak w niej znajdziesz naprawdę wszystko, to czego szukasz do pakowania przesyłek. Kartony, pudełka, taśmy dwustronne itp. u nich jest dosłownie wszystko, ja korzystam z tych opakowań https://neopak.pl/karton-wykrojnikowy-350x250x50mm-f426-bialy-a4-id-2381 sprawdzają się doskonale.


RE: Solidne kartony do pakowania - jakie? - scyzoryk22 - 30-11-2022 23:08

Cześć. Najlepsze akcesoria do pakowania znajdziecie w sklepie internetowym izipak https://izipak24.pl/. Mają wszystko co potrzeba do solidnego i szybkiego pakowania. Oprócz taśm można zakupić urządzenia ułatwiające sprawne pakowanie.


RE: Solidne kartony do pakowania - jakie? - sammas - 25-02-2023 10:17

Myślę że takie kartony do przeprowadzki będą idealne bo są wytrzymałe i można je zamówić w różnych rozmiarach tak żeby pasowały do tego co chcesz konkretnie spakować.


RE: Solidne kartony do pakowania - jakie? - zu0816 - 08-03-2023 01:10

Sprawdź ofertę firmy TMK Serwis. Jeśli poszukujesz solidnych materiałów do zabezpieczenia paczek to ich Folia Stretch cena oraz różnego rodzaju taśmy na pewno się sprawdzą. Mają w swojej ofercie naprawdę wytrzymałe produkty.