Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
opinie o sklepie centrumluszczycy.pl - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Nasze problemy (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: opinie o sklepie centrumluszczycy.pl (/showthread.php?tid=38389)

Strony: 1 2


opinie o sklepie centrumluszczycy.pl - elenka - 20-10-2021 14:53

Witajcie Smile planuje zakupy w sklepie centrumluszczycy.pl - czy ktos z Was kojarzy to miejsce i zechce podzielic sie opinia ? u nastatoletniej corki zdiagnozowano luszczyce i szukam dobrych kosmetyków. Jestem załamana ale nie daję po sobie poznać... myslalam o jakiś maściach z dziegdziem czy olejkach bo znajoma, która na to choruje polecala. z gory dziekuje za pomoc


RE: opinie o sklepie centrumluszczycy.pl - fiona11 - 20-10-2021 19:37

ja tez zmagam sie z luszczyca od jakiegos czasu. dobor skutecznych kosmetykow to wcale nie taka latwa spraqwa bo to co sie sprawdza u jednej osoby nie koniecznie zadziala u drugiej. sama forma produktu to juz sprawa drugorzedna, patrz bardziej na skladniki aktywne, sporo zalezy tez od konkretnych objawow jakie sie pojawiaja.


RE: opinie o sklepie centrumluszczycy.pl - veronaa - 22-10-2021 17:43

no to p[rawda co pisze kolezanka wyzej, tu nie ma jednego zlotego srodka. ale sklep akurat bardzo polecam, skontaktuj sie z obsluga klienta bardzo pomocni są i na pewno doradza na podstawie objawow itd.


RE: opinie o sklepie centrumluszczycy.pl - elenka - 25-10-2021 19:29

o super dzięki bardzo w takim razie co, przez złożeniem zamówienia najlepiej do nich zadzwonić/napisać ?


RE: opinie o sklepie centrumluszczycy.pl - veronaa - 29-10-2021 12:33

(25-10-2021 19:29)elenka napisał(a):  o super dzięki bardzo w takim razie co, przez złożeniem zamówienia najlepiej do nich zadzwonić/napisać ?

dokładnie tak Smile ja robie u nich zakupy już od kilku dobrych miesiecy, sklep jest swietnie zaopatrzony no i poza kosmetykami maja sporo ciekawych ksiazek czy nawet lamp do fototerapii.


RE: opinie o sklepie centrumluszczycy.pl - elenka - 23-11-2021 11:25

super dzięki raz jeszcze za pomoc Smile zamówienie już złożyłam, jutro powinna już przyjsc paczka Smile


RE: opinie o sklepie centrumluszczycy.pl - veronaa - 26-11-2021 14:36

no to ekstra Smile w takim razie bedziesz juz mogła zaczac swiadoma pielegnacje. a co konkretnie sobie zamowilas w koncu ?


RE: opinie o sklepie centrumluszczycy.pl - elenka - 26-11-2021 15:59

no te kosmetyki z dziegciem wzielam i jeszcze szampon do włosów z mlekiem klaczy ( nawet nie wiedziałam, ze takie kosmetyki istnieją). no sama jestem ciekawa efektów Smile


RE: opinie o sklepie centrumluszczycy.pl - karumas - 05-12-2021 20:30

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat. Zobacz sobie i polecam Ci skorzystać z ich oferty bo naprawdę jest to godne polecenia.Jeśli potrzebujesz jakieś pomocy to odezwij się do mnie na priv to postaram się Ci udzielić odpowiedzi. Dzięki i do usłyszenia. https://otwarty-umysl.pl/jaka-powinna-byc-dobra-strona-internetowa/


RE: opinie o sklepie centrumluszczycy.pl - veronaa - 22-12-2021 13:12

oo daj znać jak działają te kosmetyki do włosów, które wybrałaś., też ostatnio o nich myślałam Smile