Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Szkoła z Warszawy - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Szkoła z Warszawy (/showthread.php?tid=38357)

Strony: 1 2


Szkoła z Warszawy - Agusiek55 - 14-10-2021 22:37

Przeprowadzamy sie do Warszawy z dziećmi wiec i czeka nas wybór szkoły. Wiadomo, że jest w czym wybierać, ale chciałabym może już jakąś fajną szkołę podstawową, która ma dużo zajęć językowych i też coś dodatkowego w ofercie. Macie coś takiego?


RE: Szkoła z Warszawy - Greysowa - 15-10-2021 22:53

Ważna jest też lokalizacja. Wiadomo, że poruszanie się po Warszawie i to w każdych godzinach, nie należy do przyjemnych rzeczy. Jeżeli zależy Ci na centrum, wiec i też na super komunikacji miejskiej to postaw na Te Vizje Okopowa. Szkoła jest jedną z lepszych.


RE: Szkoła z Warszawy - Roarrra - 17-10-2021 12:21

Też mogłabym polecić właśnie Okopową i to nie tylko pod kątem miejsca, lokalizacji. Tu już można zapisać dziecko do przedszkola, a zakończyć edukacje na liceum z maturą międzynarodową. Wygodne jest to, że wszystko będziecie mieli w jednym, sprawdzonym miejscu.


RE: Szkoła z Warszawy - Anitas04 - 19-10-2021 12:39

Z tego co piszesz prywatne szkoły wchodzą praktycznie tylko w grę, te mogą zaoferować znacznie więcej dla dzieci i rodziców. Ja to właśnie zdecydowałam się na taką i mogę polecić ten wybór.


RE: Szkoła z Warszawy - Dzennika5 - 25-10-2021 18:10

Prywatna szkoła to dobry wybór, na pewno dla tych wymagających rodzicówSmile Na plusik jest tu angielski (mówię o wspomnianej Te Vizji), też i dodatkowe języki. Wybierając to miejsce na pewno bardzo dobrze wybierzesz.


RE: Szkoła z Warszawy - Iryss - 18-02-2022 23:42

W Warszawie to ja o Profesja Edukacja słyszałam bardzo dobre opinie. To szkoła policealna, jest też liceum ogólnokształcące. Można nowy zawód zdobyć decydując się na jeden z wielu kursów. Według mnie warto żeby potem znaleźć dobrą pracę.


RE: Szkoła z Warszawy - scyzoryk22 - 01-03-2022 20:09

Chcę zapisać syna na dodatkowe lekcje z języków obcych. W szkole nie jest ona prowadzona na dobrym poziomie. Myślałem o zajęciach online w szkole Akcent Edu https://akcent-edu.pl/jezyk-francuski-k-48.html. Wiecie może jak taka nauka francuskiego łódź wygląda?


RE: Szkoła z Warszawy - megan - 28-03-2022 20:49

Z czystym sumieniem mogę ci polecić szkołę Te Vizja. Mają swoje odziały na Okopowej, Ochocie i Wawer. Szkoła jest naprawdę świetna i daje dużo możliwości dzieciom, nie tylko tych edukacyjnych, ale też w rozwijaniu swoich pasji.


RE: Szkoła z Warszawy - michal98 - 28-04-2022 22:19

Słyszałaś może o Te Vizji? To świetna szkoła, która stawia na języki, ale też uczy przez zabawę. U nas dzieci są zachwycone tą szkołą i bardzo ją lubią, co chyba jest najlepszą rekomendacją.


RE: Szkoła z Warszawy - tralinka - 05-07-2022 21:54

Nie brakuje szkół gdzie jest wysoki poziom nauczania na pewno, kwestia też dodatkowych zajęć na pewno. Angielski bardzo ważne aby dzieci się nauczyły jeszcze na etapie szkoły podstawowej i średniej, jak nie mają zapału to może na https://warszawanieznana.pl/nauka-i-technologia/nastolatek-nie-chce-uczyc-sie-angielskiego-sprawdz-jak-mu-pomoc/ znajdziecie podpowiedzi co zrobić.