Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Zaparcia - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Kobiety (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Wątek: Zaparcia (/showthread.php?tid=38312)



Zaparcia - sammas - 05-10-2021 11:27

Macie pomysł na to jak walczyć z zaparciami? Mam wrażenie że wszystkiego już próbowałam i nic mi nie pomaga Sad .Może macie jakieś własne sposoby albo zalecenia dietetyczne czy sprawdzone leki? Będę wdzięczna jak podpowiecie jak się mogę pozbyć tego problemu albo jak Wy sobie z tym poradziliście


RE: Zaparcia - bluem - 26-10-2021 17:24

W moim przypadku pomogło ograniczenie spożywania zakazanych produktów a tu sposoby na zaparcia takie masz sprawdzone, znasz je wszystkie?


RE: Zaparcia - Areni - 21-11-2021 20:07

U nas też ostatnio to jest temat na czasie Wink Córka od niedawna ma rozszerzaną dietę i niestety pojawiły się spore zaparcia. Sprawdzają się śliwki, kupuję słoiczki z HiPP bio, bez zbędnych dodatków. A Tobie polecam też zwiększyć ilość wypijanych płynów Smile


RE: Zaparcia - Pola - 04-04-2022 22:56

Jeśli chodzi o zaparcia u dziecka, to u nas najlepiej sprawdziły się czopki Eva qu Bambini. Te czopki to wyrób specjalny dla dzieci (do 2 roku życia), bezpieczne, nie uzależniają, działają miejscowo. Efekt szybki i bezbolesny - więc dziecko nie nabiera urazu do załatwiania się.