Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Polecany probiotyk - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Polecany probiotyk (/showthread.php?tid=38141)



Polecany probiotyk - bluem - 26-08-2021 15:17

Z jakich probiotyków najcześciej korzystacie? Bo własnie jestem na etapie poszukiwań ciekawych i skutecznych propozycji w tym zakresie, może wy jesteście w stanie zaproponować mi też coś ciekawego na co szczególnie warto tutaj zwrócić uwagę. Mam nadzieję, że temat trochę się nam będzie tutaj rozwijał Smile


RE: Polecany probiotyk - sammas - 26-08-2021 16:38

mam zalecony przez lekarza Proctolact, to probiotyk stosowany w profilaktyce i wspomaganiu leczenia problemów proktologicznych, czyli między innymi stanów zapalnych odbytnicy i odbytu, owrzodzeń śluzówki odbytu czy hemoroidów


RE: Polecany probiotyk - venar - 27-09-2021 09:31

Kupuję probiotyki bo uważam że probiotyk w niektórych sytuacjach jest niezbędny do tego żeby odbudować prawidłową florę bakteryjną. Na przykład w czasie leczenia antybiotykami i po takiej kuracji probiotyki jak multilac się bardzo przydają.


RE: Polecany probiotyk - marcela - 17-07-2023 21:11

Dobrze, że probiotyki są dostępne w aptekach bez recepty, można samemu zadecydować jaki wybrać. Oczywiście liczy się skład, tak aby lek działał na wiele problemów i miał optymalne działanie. Takim probiotykiem jest Trilac dostępny zarówno w formie kapsułek jak i kropli.