Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Najlepszy koncert na jakim byliście - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Tematyczne (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- Wątek: Najlepszy koncert na jakim byliście (/showthread.php?tid=38)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Najlepszy koncert na jakim byliście - katsil11 - 17-08-2015 14:41

Muse na tegorocznym OWF 2015, najlepszy koncert w życiu!


RE: Najlepszy koncert na jakim byliście - agataa - 19-08-2015 15:40

Tegoroczny Life Festival w Oświęcimiu jak zwykle był fajny, miło się słuchało itd. Ale na prawdę dobrze się bawiłam na ostatnim występie (i to zupełnie przez przypadek, ponieważ mieli wystąpić wcześniej, ale ze względów technicznych zamienili się z gwiazdą wieczoru Jessie Ware) zespołu Kensington, holenderska grupa genialnie rozruszała zastany i znudzony po Jessie tłum. Chociaż nie był to do końca mój typ muzyki nawet ja zaczęłam bawić się z ludźmi. Słowo daje, takiego light pogo to jeszcze nie widziałam na koncercie tego gatunku muzycznego, wszyscy wrócili do domów wykończeni ale definitywnie zadowoleni. Domyślam się, że po tej pseudo gwieździe wieczoru J. Ware to ja osobiście wsiadłabym do auta jedynie znużona i rozdrażniona. Genialna pozytywna energia, następnym razem jadę tylko na ich koncert!


RE: Najlepszy koncert na jakim byliście - Majer5 - 25-11-2015 23:41

Koncert Kamila Bednarka na Czad Festiwalu w Straszęcinie. Co tam sie działo ludziska!


RE: Najlepszy koncert na jakim byliście - Lenczaa - 29-12-2015 12:51

Ja najlepszy koncert na jakim była to koncert Rycha Peji. Smile Nie przepadam za rapem, ale mój chłopak upierał się żebym poszła z nim i nie żałuję, było super. Mega energia!


RE: Najlepszy koncert na jakim byliście - Rosamonte81 - 30-12-2015 13:06

Winter Reggae w Gliwicach - Mega Impreza z najlepszymi polskimi regałowcami... 15 lat temu Smile


RE: Najlepszy koncert na jakim byliście - Futuristic - 05-01-2016 11:47

Generalnie najlepsze koncerty są rockowe i RAP. Smile Dużo jest energi, moża się wyszaleć, dobra integracja artysty z publiką. Wink


RE: Najlepszy koncert na jakim byliście - Dobry50 - 20-01-2016 10:41

Nie wiem czy ktoś był kiedyś na koncercie Agnieszki Chylińskiej ale daje kobieta radę! Big Grin


RE: Najlepszy koncert na jakim byliście - Maskyy - 01-03-2016 16:51

Ewa Farna! Ma energię niesamowitą.


RE: Najlepszy koncert na jakim byliście - MarekP - 16-03-2016 13:10

Może trochę nie w temacie. W kwietniu gram swój pierwszy koncert: http://www.swiatgitary.com.pl/wiosna-w-studium/. Jeśli ktoś będzie akurat w Poznaniu, serdecznie zapraszam Wink


RE: Najlepszy koncert na jakim byliście - glifloxin - 17-03-2016 22:57

Och było ich... Bardzo mi się podobał koncert w Ustrzykach Dolnych na stadionie miejskim w tym roku, występ naszej kapeli - KSU. Na stadionie było kilka tys. fanów, którzy mimo padającego deszczu fantastycznie się bawili, a KSU zagrał rewelacyjnie! Za rok w 2015 znowu się wybrałem.