Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Gdzie usunąć ząb mądrości w Gdyni ? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Gdzie usunąć ząb mądrości w Gdyni ? (/showthread.php?tid=37682)



Gdzie usunąć ząb mądrości w Gdyni ? - fiona11 - 05-05-2021 09:01

Witam Smile Poszukuję dobrego stomatologa w Gdyni, który ma doświadczenie w usuwaniu zębów mądrości. Możecie polecić kogoś sprawdzonego ? Będę wdzięczna! Pozdrawiam Smile


RE: Gdzie usunąć ząb mądrości w Gdyni ? - veronaa - 05-05-2021 12:29

a lokalizacja na Placu Górnośląskim Ci odpowiada? Jesli tak to polecam klinikę Platinum Dent Smile ja się tu lecze u doktor Renaty już od jakiegoś czasu, dojeżdzam z Gdańska Smile warto, bo pani doktor jest nie tylko przesympatyczna ale ma też duże doświadczenie jeśli chodzi o leczenie.


RE: Gdzie usunąć ząb mądrości w Gdyni ? - ninjaa - 11-05-2021 10:15

ja też leczę się u doktor Renaty od jakiegoś czasu ( trafiłam tu przez tzw pocztę pantoflową). ekstra miejsce. ogólnie to ja spora panikara jestem i takie miejsca zawsze wzbudzaly we mnie skrajne emocje ale dr jest przemiła i emanuje takim spokojem, że i mi się on zawsze udziela Smile


RE: Gdzie usunąć ząb mądrości w Gdyni ? - betty36 - 11-05-2021 12:02

Wiele zależy od zęba.. ósemki zazwyczaj usuwa się chirurgicznie, więc trzeba wybrać dobrego specjaliste.


RE: Gdzie usunąć ząb mądrości w Gdyni ? - fiona11 - 17-05-2021 10:43

dzięki za informacje Smile w takim razie dziś zadzwonię do tego gabinetu platinum dent i dopytam o terminy, orientujecie się może czy długo się czeka na wizytę ?


RE: Gdzie usunąć ząb mądrości w Gdyni ? - ninjaa - 17-05-2021 12:49

nie, terminy są dość szybkie, najlepiej zadzwoń, sympatyczna Pani na recepcji udzieli Ci wszystkich informacji. I ja ze swojej strony trzymam kciuki, daj znac jak już będzie po zabiegu Smile


RE: Gdzie usunąć ząb mądrości w Gdyni ? - fiona11 - 22-06-2021 07:33

miałaś rację ninjaa udało się umówić wizytę bardzo sprawnie. jestem już po, pierwsze wrażenie mega pozytywne. wygląda na to, ze w końcu znalazła ,,swojego": stomatologa Smile