![]() |
|
Optyk - Wersja do druku +- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl) +-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24) +--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25) +--- Wątek: Optyk (/showthread.php?tid=37551) |
Optyk - pawelpruski - 21-04-2021 10:11 Jak wam się chodzi w okularach progresywnych. Czy możecie polecić z czystym sumieniem osobie po 30? Zaczynam trochę słabo widzieć, wada mi się i tak, czy siak powiększa, więc okulary się przydadzą. Pytanie tylko, jak się kupuje okulary? Normalnie idzie się do optyka i po sprawie, czy do lekarza trzeba? Gdzie zamawialiście? RE: Optyk - elacara - 22-04-2021 09:48 Progresywne wziąłem w http://www.oko-design.com/ jakiś czas temu i przyznam, że takie rozwiązanie jest wręcz idealne dla człowieka, który i samochodem jeździ i chce coś poczytać bez zmiany okularów. Pełne, wyraźne widzenie mam ze wszystkich odległości tak, jak mi obiecali. RE: Optyk - fatyka - 25-10-2023 11:15 Sama właśnie mam w planach zapisać się na badanie wzroku piaseczno . Właśnie dużo osób zachwalało sobie to miejsce, ponieważ jeśli chodzi o badania to wykonywane są one faktycznie bardzo profesjonalnie, tym bardziej, że jednak usługi są tutaj świadczone na wysokim poziomie. RE: Optyk - Henryk3 - 02-11-2023 15:47 Zobaczcie sobie oprawki ray ban damskie. Oprawki Ray-Ban to ikony stylu i jakości, które przetrwały próbę czasu. Ta legendarna marka okularów jest symbolem elegancji i niezawodności. Dzięki niezwykłej dbałości o detale i doskonałej jakości materiałów, oprawki Ray-Ban nie tylko wyglądają świetnie, ale także zapewniają niezrównaną wygodę noszenia. RE: Optyk - alicja930 - 05-01-2024 12:27 Skoro już mówimy o optyku, to zastanawia mnie co myślicie o soczewkach kontaktowych? Do tej pory nosiłam okulary, ale jestem już nimi zmęczona, dlatego chciałabym przerzucić się na soczewki. Szczególnie spodobały mi się soczewki kontaktowe iwear. Słyszeliście o nich? RE: Optyk - GummyKammy - 23-07-2024 13:15 Wspominaliście o tym, jak istotne są regularne badania wzroku, szczególnie dla osób pracujących przy komputerze lub kierowców. To naprawdę ważne, żeby mieć pod ręką kontakt do dobrego okulisty i salonu optycznego. Często można znaleźć oba te usługi w jednym miejscu, przykładem mogą być salony optyczne w Wadowicach lub Andrychowie https://www.strzodowie.pl/ RE: Optyk - patisia78 - 22-05-2025 12:14 Jak ktoś szuka porządnych oprawek, to serio warto zerknąć na ofertę tego salonu. Mają spory wybór ekskluzywnych modeli od topowych marek, zobacz sam: https://okulistyka.radom.pl/. Wpadłem tam przypadkiem, a wyszedłem z idealnie dobranymi okularami – pasują do mojego stylu i są mega wygodne. Mają tam wszystko: od klasyki po nowoczesny design, więc spokojnie można coś dobrać pod siebie, niezależnie czy szukasz czegoś stonowanego, czy czegoś, co przyciąga wzrok. Ceny też spoko – startują od 100 zł, więc nie trzeba od razu wydawać fortuny. RE: Optyk - kamilwoszczyna - 10-06-2025 18:59 Jak chcesz się rozejrzeć za oprawkami bez stresu i kolejek, to warto zerknąć na Kodano https://kodano.pl/okulary-korekcyjne/max_joe.html . Spory wybór, dobre ceny, a kumpela ostatnio właśnie przez nich zamawiała okulary progresywne z Max&Joe i była mega zadowolona – korzystała z tej ich wirtualnej przymierzalni, więc mogła sobie od razu sprawdzić, jak będzie wyglądać w konkretnych modelach. A co do zakupu – najpierw najlepiej zbadać wzrok u okulisty lub optometrysty, a potem można już spokojnie zamawiać online. RE: Optyk - jjusti18 - 28-07-2025 17:49 Znalazłam ostatnio tekst o tym, jak dbać o wzrok: https://www.okulik.pl/jak-dbac-o-wzrok-7-nawykow-korzystnych-dla-twoich-oczu.html – wydaje się niby oczywiste, ale dopiero jak to przeczytałam, to uświadomiłam sobie, ile rzeczy na co dzień ignoruję. Macie jakieś swoje triki na zmęczone oczy? Chętnie podpatrzę coś sprawdzonego. RE: Optyk - fatyka - Dzisiaj 14:01 Jeśli ktoś szuka miejsca na dokładne badanie wzroku, mogę polecić https://stacjaoptyk.pl/ Byłam tam niedawno pierwszy raz i wszystko zostało wykonane bardzo profesjonalnie. Badanie było szczegółowe, a obsługa miła i cierpliwa, dzięki czemu dobranie okularów było dużo łatwiejsze. |