Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Impreza którą najlepiej wspominacie. - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Rozrywka (/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Dział: Impreza (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- Wątek: Impreza którą najlepiej wspominacie. (/showthread.php?tid=374)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


Impreza którą najlepiej wspominacie. - Zepsuta. - 06-07-2012 17:29

Jaką imprezę wspominacie najlepiej i dlaczego ? Smile

Ja najlepiej wspominam raz jak poszłam do klubu w Polsce ponieważ poszłam tam z koleżankami z którymi spotkałam się po roku ponieważ wszystkie wyjechałyśmy no i trochę zabalowałyśmy Big Grin. Ale było naprawdę fajnie <3.


RE: Impreza którą najlepiej wspominacie. - dzelaa - 06-07-2012 18:06

dużo mam takich imprez Smile ost ognisko u mojego chłopaka ze znajomymi których nie lubiłam a okazali zajebistymi ludźmi <3


RE: Impreza którą najlepiej wspominacie. - Sebas - 09-07-2012 02:15

niestety mam strasznie krótką pamięć wypiję 5-6 piw i już nic nie pamiętam na drugi dzień czyli nie stwierdzę która była najlepsza ;P


RE: Impreza którą najlepiej wspominacie. - Misterio - 11-07-2012 19:41

28 czerwiec - 7 lipiec 2012 roku 9dniowy melanż nie zapomne go do końca życia takiej imprezy życze każdej osobie na ziemi nawet największym wrogom nie zapomniane przeżycia a w niedziele pierwszy ciepły posiłek, Kac dwudniowy alkomat by sie chyba wyzerował jak bym dmuchnął. 9 dni ani jednego zgona, nikt nie rzygał wszyscy się bawili od rana do wieczora (kosztowało nas 8 palet piw że by sąsiedzi na to zezwolili ale opłaciło się to ) na cały ten melanż wydałem ok 600zł (3/4 wypłaty mojej) i nie żałuje ani złotówki!


RE: Impreza którą najlepiej wspominacie. - scrappy - 01-08-2012 00:02

Rodzice przyjaciółki wyjechali z dnia na dzień, nie było jej w szkole, więc postanowiłyśmy z koleżanką, że po lekcjach kupimy wódkę i wpadniemy do niej się napić. Zabalowałyśmy tak, że zostałyśmy na noc Big Grin Było przyjemnie i spontanicznie, dlatego tak dobrze ją wspominam.


RE: Impreza którą najlepiej wspominacie. - niemenka - 20-02-2013 12:36

Pamiętam byliśmy ze znajomymi na wczasach w Zakopanem, bawiliśmy się tam przez tydzień czasu. Takiej górskiej imprezy chyba nigdy nie zapomnę Smile


RE: Impreza którą najlepiej wspominacie. - ngapet - 20-02-2013 12:45

Zeszły sylwester Smile To było coś Smile


RE: Impreza którą najlepiej wspominacie. - Martysia - 25-02-2013 17:15

Ja też zeszły sylwester - w domku nad jeziorkiem, wszyscy byli przebrani... zabawa była świetna.


RE: Impreza którą najlepiej wspominacie. - henrykusss - 13-03-2013 15:48

Ja najlepiej wspominam imprezę, której wogóle nie pamiętam. Podobno zchlałem się jak małokto i skakałem z bungi do basenu a lina była prześcieradło. I próbowałem pić piwo nosem. A także nie udało mi się wychlać flaszki na hejnał, czego moi koledzy bardzo żałowali. A także gdy poszliśmy do pizerri krzyczałem że chcę uprawiać dziki seks z Jolką na cały głos na forum publicznym.


RE: Impreza którą najlepiej wspominacie. - nursul - 14-03-2013 15:14

Moje 18 urodziny. To było coś. Poszliśmy na plażę i tam od 19 balowaliśmy do rana Smile