Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Wypozyczanie samochodow - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Wypozyczanie samochodow (/showthread.php?tid=3728)

Strony: 1 2 3


Wypozyczanie samochodow - ragerian87 - 21-04-2016 15:33

Jeśli szukacie dobrej firmy z której możecie skorzystać z opcji wypozyczanie samochodow na swój ślub, wieczór kawalerski czy pański to ta firma jest jedną z najlepszych na rynku !


RE: Wypozyczanie samochodow - lidka - 23-04-2016 22:27

Jak chcę wypożyczyć samochód to szukam najtańszych możliwości - i dlatego Tani wynajem samochodów Warszawa Oczywiście poza ceną są też inne czynniki, ale w tej wypożyczalni wszystko idzie ze sobą w parze- tanio, szybko, solidnie i sympatycznie.


RE: Wypozyczanie samochodow - darek95 - 24-04-2016 20:57

Nic, tylko się cieszyć. Smile


RE: Wypozyczanie samochodow - Agiedee - 25-04-2016 10:45

A czy ta firma działa w całym kraju, czy tylko województwo małopolskie?


RE: Wypozyczanie samochodow - kris12 - 28-04-2016 01:19

A sprawdzaliście już w WorldTrans? Jeśli nie, to koniecznie zajrzyjcie na ich stronę. Można u nich zarezerwować wybrane auto online. Jest to dobre rozwiązanie, dzięki któremu można zaoszczędzić sporo czasu. Jeśli ktoś jest z Gliwic lub wybiera się do tej miejscowości, to naprawdę warto skorzystać z ich usług.


RE: Wypozyczanie samochodow - maciejj862 - 08-06-2016 14:17

Przy wyborze wypożyczalni zawsze należy się upewnić, że samochód jest w pełni ubezpieczony, aby w w razie kradzieży lub wypadku nie było problemów. Jeśli szukacie jakiejś wypożyczalni w W-wie, to w pełni ubezpieczone auta ma 4rent http://www.4rent.waw.pl - nie mają limitu kilometrów, ani nie wymagają kaucji.


RE: Wypozyczanie samochodow - kostusia - 31-07-2016 19:11

Jeżeli potrzebujesz samochodu to wpisz sobie w wyszukiwarce wynajem samochodów warszawa lotnisko czy wynajem samochodów na pewno wyskoczy Ci kilka firm porównaj oferty i wybierz najlepszą Smile


RE: Wypozyczanie samochodow - Ela78 - 23-05-2017 18:21

Ja akurat zdecydowałam się na samochód który wybrałam z tej strony- czymdoslubu.pl mają duży wybór a co najważniejsze już są udekorowane i nie muszę dodatkowo martwić się o zakupie dekoracji. Wspólnie z narzeczonym i rodziny podjęliśmy decyzję że wynajmiemy limuzynę.


RE: Wypozyczanie samochodow - Dzennika5 - 30-06-2017 14:54

Wypożyczalnie samochodów to świetny biznes. Bardzo dobrze, że ktoś to wymyślił, bo ja często z nich korzystam. Samochód może przydać się do wielu rzeczy, najlepiej chyba do zwiedzania i podróży biznesowych. Ostatnio w Poznaniu własnie uratowała mnie tania wypożyczalnia samochodów poznań FatCar. Potrzebowałam na już samochodu i to na dwa dni, szybki i sprawnie załatwili to zlecenie i za przystępną kase Smile


RE: Wypozyczanie samochodow - wotciarz - 03-07-2017 23:10

Jesli mowa o naszej Stolicy - to dziala tam od kilkunastu lat firma Your Car. Maja w swojej ofercie rozne auta - od zwyklych, miejskich, poprzez klasy sredniej, az po prawdziwe limuzyny. Oferuja zarowno wynajem krotkoterminowy jak i dlugoterminowy. Mozna obejrzec ich oferte oraz cennik: http://www.your-car.pl/cennik - mysle, ze mozna nad nim sie bardziej pochylic.