Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
prezent dla chłopaka - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Nasze problemy (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: prezent dla chłopaka (/showthread.php?tid=370)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: prezent dla chłopaka - zazdrosnica - 19-11-2012 13:16

ja kiedys zrobiłam mojemu kalendarzSmile i nawet wisiał na ścianieSmile i na każdym były jakieś nasze zdjęcia


RE: prezent dla chłopaka - karolina19 - 21-11-2012 13:47

Również mam ten problem, nie wiem co kupić chłopakowi na mikołajki. Ma 23 lata i interesuje się żużlem oraz piłką nożną..


RE: prezent dla chłopaka - spajlar - 21-11-2012 16:02

To kup mu koszulkę jego ulubionej drużyny z jego nazwiskiem na plecach lub ksywą.


RE: prezent dla chłopaka - zazdrosnica - 26-11-2012 14:44

a może razem wybierzecie się na jakiś mecz? wiem, że niektórym chłopakom zależy żeby pokazać dziewczynom to, co lubią, czym się interesują

jak umawiałam się z karateką, to cieszył się jak dziecko jak chodziłam na jakieś walki i mógł poopowiadać co się dziejeSmile


RE: prezent dla chłopaka - TerjeSnow - 28-11-2012 12:28

Albo fotoksiążka możesz w niej umieścić wszystkie jego ulubione wasze zdjęcia, kiedyś taką dostałem i często do niej zaglądam mimo że dawno się rozstałem z moją dziewczyną...


RE: prezent dla chłopaka - iwetka - 14-12-2012 20:54

czy to dzień, chłopaka, imieniny, urodziny czy też gwiazdka liczy się gest. Osobiście zawsze stawiam, na zestawy kosmetyków. Może i jest to prezent z tych praktycznych, ale fajnych kosmetyków nigdy za wiele Smile


RE: prezent dla chłopaka - ShaunBialy - 19-12-2012 13:58

fotoksiążka jest faktycznie niezłym pomysłem, kupiłem mojej babci i bardzo się ucieszyła


RE: prezent dla chłopaka - Martysia - 25-02-2013 16:57

Ja uważam że ładne perfumy nadają się na każdą okazję, no i że perfum nigdy za wiele - zrobisz w ten sposób przyjemność i jemu, i sobie Smile


RE: prezent dla chłopaka - ludzia - 26-02-2013 13:04

(21-11-2012 13:47)karolina19 napisał(a):  Również mam ten problem, nie wiem co kupić chłopakowi na mikołajki. Ma 23 lata i interesuje się żużlem oraz piłką nożną..

Jeżeli jest fanem biernym to może DVD EURO 2012? Jak sam gra to popytaj jego kolegów z drużyny co by mu sprawiło największą frajdę, może nowe ochraniacze czy koszulka.


RE: prezent dla chłopaka - grabik - 28-03-2013 13:11

Ja radzę jakieś ładne perfumy Smile A jeśli interesuje się piłką nożną i gra to może jakieś korki do grania na boisku Smile ?