Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Co na poprawę potencji - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Używki (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Wątek: Co na poprawę potencji (/showthread.php?tid=36932)Co na poprawę potencji - pawelpruski - 19-02-2021 12:05

Co byście podpowiedzieli dla mężczyzny, który ma „rwane” stosunki? Od czasu do czasu dobrze, ale jednak to nie jest do końca to. Niby jestem zdrowy. Wszystkie badania porobione i nie rozumiem, co się dzieje? Tabletki na potencję, czy coś poważniejszego waszym zdaniem?


RE: Co na poprawę potencji - kardamonka - 02-03-2021 18:23

Sprawdzona viagra. Receptę wypisze wam lekarz z serwisu https://lekarzonline.eu bez wychodzenia z domu w ciągu kilku chwil.


RE: Co na poprawę potencji - miki789 - 15-03-2021 10:39

Mnie tabletki na erekcję uratowały prawdopodobnie od ciężkiej depresji. Mam wyrozumiałą kobietę, nie ogarniałem w ogóle spraw łóżkowych, ale z tabletkami w końcu się przełamałem. Biorę w kratkę. Psychika się poprawiła i mogę też bez tabletek. Jak czujesz, że to od psychicznych problemów to tabletki pomogą na 100%. One uwalniają naturalne procesy w organizmie. Nie są też, aż tak groźne, bo już technologia produkcji w ostatnich latach została mocno dopracowana. Przejrzyj sobie https://potencja.net.pl/o-nas,12s , jak można zamówić tabletki na potencję bez recepty i idź w tym kierunku. Raz, że łatwiej, a dwa czasu nie tracisz na ciągłe wizyty kontrolne u lekarza.