Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Deweloper - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Deweloper (/showthread.php?tid=36926)



Deweloper - elacara - 18-02-2021 15:49

Hej, Chce kupić mieszkanie w Krakowie i zastanawiam się obecnie jak to wygląda jeśli chodzi o wiodących deweloperów. Kto obecnie dobrze buduje i ma faktycznie inwestycje, na które będzie warto zwrócić uwagę? Jak macie coś sprawdzonego, kupowaliście mieszkanie to podzielcie się swoimi spostrzeżeniami w temacie.


RE: Deweloper - pawelpruski - 19-02-2021 11:06

Rynek nieruchomości w Krakowie ma się faktycznie świetnie i bardzo wiele się buduje, natomiast sam wiem, że znalezienie dobrego mieszkania wcale nie będzie takie proste. Ja mam ostatecznie kupione mieszkanie od LV Development i nie narzekam. Ale na pewno przed odbiorem warto wszystko sobie dobrze sprawdzić i ewentualnie reagować, tak by jeszcze deweloper usunął niedoskonałości, potem jak odbierzecie klucze to już jest po sprawie.


RE: Deweloper - Maziaja - 19-02-2021 13:22

Po pierwsze Kraków to dobre miejsce dla turystów, mieszkać tu bym raczej nie chciała. A po drugie nie korzystała bym z dewelopera. Nauczona przeżyciami przyjaciół wybieram biuro nieruchomości z dobrą opinią i dużym doświadczeniem. To jest to biuro tu https://www.cn-kaczmarek.pl/
które jest na rynku od 2007r ma ofertę mieszkań na sprzedaż na terenie powiatu pszczyńskiego, cieszyńskiego, bielskiego, rybnickiego oraz Jastrzębia-Zdroju. Mam nadzieję że dzięki nim szybko będę się cieszyć swoim M.


RE: Deweloper - bluem - 24-05-2021 17:50

Wiadomo, w Krakowie jak w każdym innym większym mieście swoje osiedla buduje też Atal i ja bym tam wolała się rozejrzeć za mieszkaniem bo to znany i polecany deweloper, mam od nich mieszkanie i mogę powiedzieć że jest w porządku pod każdym względem od załatwiania formalności po wykończenia