Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Naturalne kosmetyki - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Kobiety (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Wątek: Naturalne kosmetyki (/showthread.php?tid=36920)



Naturalne kosmetyki - miki789 - 17-02-2021 11:41

Coraz więcej się słyszy o różnych naturalnych kosmetykach i tak sobie myślę, żeby iść w tym kierunku i powoli także na takie właśnie produkty się przestawić. Może ktoś z Was ma coś sprawdzonego i może podpowiedzieć jakieś sensowne naturalne kosmetyki, po które warto będzie sięgnąć, będą jakościowo na dobrym poziomie i jednocześnie będzie można liczyć na dobrą cenę.


RE: Naturalne kosmetyki - elacara - 22-02-2021 15:02

Zdecydowanie polecam zapoznać się z ofertą e-naturalne.pl. Asortyment w tym przypadku jest bardzo szeroki. Oczywiście są tam dostępne zarówno kosmetyki do pielęgnacji twarzy, jak i całego ciała, świetne produkty do spa, czy nawet kwas hialuronowy. Przy czym ceny nie wydają mi się w tym przypadku nazbyt wygórowane, więc tym bardziej mogę zarekomendować to miejsce w sieciSmile


RE: Naturalne kosmetyki - kamilwoszczyna - 09-04-2021 12:46

moja zonka to znow chwali sobie z bielendy ta naturalna linie eco nature. podobno swietnie nawilza jej skore, a ze jest w pelni naturalna to zonka w ogole zachwycona


RE: Naturalne kosmetyki - barto776 - 09-04-2021 14:36

Osobiście od pewnego czasu korzystam wyłącznie z naturalnych składników i przyznam Wam, że moja skóra wydaje sie zdrowsza i ogólnie lepiej sie czuje.

skanowanie laserowe