Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
U kogo diagnozujecie problemy kobiece - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Nasze problemy (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: U kogo diagnozujecie problemy kobiece (/showthread.php?tid=36902)



U kogo diagnozujecie problemy kobiece - elacara - 16-02-2021 11:47

U kogo diagnozujecie problemy kobiece, głównie chodzi mi o Kraków?


RE: U kogo diagnozujecie problemy kobiece - olajamroz - 18-02-2021 17:30

W pracy źle się poczułam, strasznie mnie krocze bolało, non stop łazienka, nie szło wysiedzieć. Kontakt z ginekolog Moniką Knapik w Krakowie i od ręki przyjęła. Dwa gabinety mi w ostatnim okresie odmówiły, więc tutaj bardzo dobrze. Zacznę do niej już regularnie chodzić. Pomogła, kiedy byłam w dużej potrzebie.


RE: U kogo diagnozujecie problemy kobiece - Iryss - 28-02-2021 11:25

Najlepiej to mieć godnego zaufania ginekologa, do którego można się bez problemu zgłosić z każdym problemem. Tym bardziej, że kobietom często przytrafiają się infekcje intymne , a takich nie powinno się lekceważyć. Lekarz doradzi co najlepiej stosować.


RE: U kogo diagnozujecie problemy kobiece - lalamido - 16-03-2021 13:51

Najlepiej u ginekologa Smile mi moja pani doktor zlecila badania i okazało sie, ze mam wirusa hpv. Przez pol roku mam stosowac zel papilocare, ktory wspomaga leczenie. No i po tym czasie mam zglosic sie na badania kontrolne


RE: U kogo diagnozujecie problemy kobiece - stomed01 - 28-03-2021 22:00

Mi potrzebne było leczenie nietrzymania moczu u kobiet. Zdecydowałam się na Gabos i nie żałuję - świetni specjaliści. Bardzo pomocni, dokładnie tłumaczą na czym polega dolegliwość, a potem z cierpliwością omawiaja proces leczenia. Jestem bardzo zadowolona z poziomu usług, które świadczą.