Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
etui na telefon - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Mężczyźni (/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Wątek: etui na telefon (/showthread.php?tid=36890)

Strony: 1 2


etui na telefon - perystka - 13-02-2021 19:46

Witajcie, czy czy ktoś z Was kupował jakies fajne etui z jakiś ciekawych materiałów ? Na przykład korek albo drewno ? JA właśnie szukam na prezent dla mojego faceta.


RE: etui na telefon - manita30 - 15-02-2021 21:08

Aaa no widzisz... problem może byc dość konkretny teraz Big Grin bo tez czegoś takiego szukam od kilku dni... ja to bym chciała za to okulary drewaniane, ale wszystko w dość wysokiej cenie, szukam więc czegoś w dobrej cenie i na dodatek wysokiej jakości... Co wy na to ?


RE: etui na telefon - kikom - 22-02-2021 23:52

No to chyba Wam spadlam z nieba.. Bo oglądałam takie dodatki na https://woodfi.pl/ Ogólnie mają dość spory asortyment. Okulary i etui drewniane, do tego wysokiej jakości portfele z korka i uwaga - kopertowka z korka ! to jest dopiero fajna rzecz.


RE: etui na telefon - manita30 - 26-02-2021 00:30

Woow faktycznie, wiesz jaki mi się podoba model okularów ? Woodfi timber idealne byłyby dla mojego narzeczonego, musze pomyśleć o zakupie.


RE: etui na telefon - Agusiek55 - 06-08-2021 16:31

Coś odpowiedniego do konkretnego waszego modelu telefonu. Wiadomo, że jest to bardzo ważne, wszystko musi być idealnie dopasowane. Ja mam xiaomi mi 11 lite 5g i według mnie telefony od Xiaomi to bardzo dobry wybór dla każdego.


RE: etui na telefon - lena007 - 31-08-2021 23:59

Przemyślcie wszystko bardzo dokładnie. Trzeba przede wszystkim dobrze się rozejrzeć w sieci. Niewątpliwie można w ten sposób zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy. Dodatkowo od czasu do czasu można trafić na fajne promocje.Właśnie w takich miejscach warto robić zakupy.


RE: etui na telefon - fiona11 - 02-09-2021 11:05

Zanim będziemy kupować etui trzeba wybrać konkretny model Smile ja bardzo czesto wybieram telefony komórkowe huawei, to znana i ceniona marka a sam sprzęt jest bardzo dobry jakościowo. Można je kupić w salonach lub w sieci np na portalu Pokato Smile tu mają naprawdę konkurencyjne ceny Smile


RE: etui na telefon - lena007 - 03-09-2021 00:00

Jeśli poszukujecie różnych akcesoriów do telefonu, to na pewno warto sobie na spokojnie zerknąć do tego sklepu https://idream.pl/akcesoria-pl/akcesoria-airpods.html . Mają tam bowiem wiele ciekawych propozycji dopasowanych do różnych potrzeb oraz możliwości finansowych. Myślę, że jest to dobre miejsce na małe i duże zakupy.


RE: etui na telefon - Lukrecja - 07-09-2021 16:56

Cóż, to jakie etui na telefon wybierzemy, jest niewątpliwie ważną kwestią. Chyba nikt nie chce korzystać z komórki, z rozbitym wyświetlaczem, w związku z czym warto dokonać tutaj odpowiedniego wyboru.


RE: etui na telefon - patisia78 - 13-09-2021 18:42

Ostatnio rozglądałam się za telefonem i muszę przyznać, iż bardzo przypadł mi do gustu ten model: Poco F3 . Moim zdaniem firma Poco posiada naprawdę jakościowe produkty w dobrych cenach. Jeśli szukalibyście najodpowiedniejszej oferty cenowej, to koniecznie zajrzyjcie na porównywarkę cen od Ceneo, gdzie znajdziecie najlepsze ceny. Moim zdaniem warto.