Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
klejenie butów - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: klejenie butów (/showthread.php?tid=36834)



klejenie butów - fromja - 06-02-2021 16:54

Pytanie do osób doświadczonych w temacie, kleiliście kiedyś buty? Jaki klej najlepszy?


RE: klejenie butów - Areni - 12-02-2021 02:20

Słyszałam dobre opinie na temat kleju Tadam i też planuję kupić. Zastanawiam się, czy sprawdzi się do każdego rodzaju butów.


RE: klejenie butów - oetadam - 20-02-2021 22:02

Witam! Fromja, serdecznie zachęcam Cię do wypróbowania kleju TADAM® Jest to elastyczny klej, który dzięki swoim właściwościom służy do napraw różnych części butów: czubków, brzegów, zapiętków, obcasów, podeszw i cholewek.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl


RE: klejenie butów - Urd - 21-02-2021 13:02

a gdzie najłatwiej nabyć taki klej Tadam?


RE: klejenie butów - fromja - 27-02-2021 01:03

spróbuj w sklepach typu leroy merlin, kioskach, wydaje mi się, że w marketach też widziałam


RE: klejenie butów - oetadam - 27-02-2021 14:39

(21-02-2021 13:02)Urd napisał(a):  a gdzie najłatwiej nabyć taki klej Tadam?

Witam! Urd, klej TADAM® z łatwością znajdziesz m.in. w kioskach, sklepach motoryzacyjnych, metalowych, oferujących farby oraz lakiery, marketach budowlanych i sklepach elektrycznych. Dostępny jest także w sklepach internetowych.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl


RE: klejenie butów - monikabert90 - 24-07-2023 17:00

A czy ktoś z Was używał może kiedyś do sklejenia butów all purpose glue od firmy Bostik? Ja słyszałam, że klej ten jest bardzo mocny i uniwersalny, nadaje się do wielu różnych zastosowań. Czy w przypadku butów również się sprawdzi?


RE: klejenie butów - Henryk3 - 30-07-2023 00:01

Sprawdzi się na pewno, szybkoschnący klej , sporo jest na rynku, takich uniwersalnych produktów. Klej tego typu, jest też dość tani, generalnie, każdy powinien mieć coś takiego w domu, przyda się nie tylko w przypadku butów ale wielu innych materiałów i tworzyw.


RE: klejenie butów - adolescencia - 30-07-2023 09:26

Nie wiem czy to teraz jest opłacalne