Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Czy Pani Monika Knapik-Rybka to zaufany ginekolog w Krakowie? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Kobiety (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Wątek: Czy Pani Monika Knapik-Rybka to zaufany ginekolog w Krakowie? (/showthread.php?tid=36805)



Czy Pani Monika Knapik-Rybka to zaufany ginekolog w Krakowie? - olajamroz - 02-02-2021 13:38

Czy Pani Monika Knapik-Rybka to zaufany ginekolog w Krakowie? Córkę wysyłam do niej prawdopodobnie na pierwszą wizytę, więc walałabym się upewnić.


RE: Czy Pani Monika Knapik-Rybka to zaufany ginekolog w Krakowie? - elacara - 05-02-2021 16:36

Chodzę z córką do pani Moniki w AB Ovo. Córka ma dodatkowo studencką zniżkę. Nie wiem do końca, co chcesz przeczytać, bo specjalistka od dawna przyjmuje, jest dość delikatna, jak na takie nasilenie pacjentek, a przede wszystkim empatyczna. Takiego lekarza się ogólnie szuka w każdym przypadku.


RE: Czy Pani Monika Knapik-Rybka to zaufany ginekolog w Krakowie? - Iryss - 16-02-2021 01:39

Akurat ginekologa to warto mieć zaufanego i takiego z którym niezależnie od problemów można porozmawiać, wypytać o wszystko licząc na wyczerpującą odpowiedź. Na swojego narzekać nie mogę. Nie ogranicza się tylko do wypisywania recept, przed dobraniem antykoncepcji sam zlecił niezbędne badania. Z belarą też trafił, dobrze na mnie działa. Oprócz zabezpieczenia pomogła mi też na pms.