Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Jak długo czekać na prawo jazdy - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Tematyczne (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Motoryzacja (/forumdisplay.php?fid=29)
+--- Wątek: Jak długo czekać na prawo jazdy (/showthread.php?tid=36753)



Jak długo czekać na prawo jazdy - dominik20 - 27-01-2021 11:04

Jak w temacie

Jak dlugo czekaliscie na wydanie prawa jazdy?


RE: Jak długo czekać na prawo jazdy - mirka - 27-01-2021 11:51

Ja odebrałam w ciągu 4 dni roboczych .Na info car SĄ spore opóźnienia niestety.Oplacalam.osobiście osobiście urzędzie na następny dzień od zdania.Czyli w czwartek a we wtorek już miałam.prawko w ręku.

Nie wiem jak z powodu pandemii.... Ponoć się wszystko teraz przedluża:
https://motoklub.pl/

Zerknij sobie tutaj. Na stronie jest kilka informacji o tym jak długo się obecnie czeka na wydanie prawka jazdy.


RE: Jak długo czekać na prawo jazdy - jowitta41 - 08-02-2021 13:00

Wiele informacji na temat egzaminu na prawko jest dostępnych na stronie testy na prawo jazdy Zdamy to tutaj są dostępne testy całkowicie za darmo możecie je wykonać i dobrze się przygotować do egzaminu teoretycznego. Jest oczywiście też wiele artykułów na temat egzaminu. Sprawdźcie.


RE: Jak długo czekać na prawo jazdy - bluem - 25-02-2021 15:12

Wiadomo że prawo jazdy to dziś podstawa a jak chcesz się do tego zabrać to koniecznie wybierz dobrą szkołę, bo nie ma sensu wyrzucać tych pieniędzy tam gdzie niczego się nie nauczysz. W Motostart na Racławickiej miałam bardzo dobrego instruktora, nauczył mnie dobrze jeździć a wszystkie trudniejsze manewry powtarzaliśmy dotąd aż się nauczyłam je robić bez problemu


RE: Jak długo czekać na prawo jazdy - Eagle - 13-04-2021 12:04

Jeśli natomiast szukacie szkoły w której odbędziecie kurs i jesteście z Poznania lub okolic to polecam Zdaj Prawko. Są zdecydowanie najlepsi.


RE: Jak długo czekać na prawo jazdy - jjusti18 - 27-04-2021 15:20

To tam najmniejszy problem, to całe czekanie za dokumentem... Najważniejsze jest to, aby zdać prawko- co jest nie jest wcale takie proste. Dzisiaj, żeby zdać prawo jazdy kraków, to potrzeba sporego wysiłku. Trzeba doskonale orientować się w terenie i w teoriach. Ośrodek Szkoleniowy Kierowców OES w razie czego może was nauczyć wszystkiego naprawdę sprawnie - jakby co...