Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Tibia - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Tematyczne (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Komputery&Internet (/forumdisplay.php?fid=18)
+--- Wątek: Tibia (/showthread.php?tid=366)



Tibia - Niesmialy - 03-07-2012 01:41

Gra w to ktos?? Wpadlo mi dzisiaj do glowy zeby sobie w to w koncu zagrac, i wszystko bylo ok dopoki nie przyszlo mi wybrac profesji. W zasadzie nie mam pojecia co wybrac, moze mi ktos doradzic kogo wygrac na poczatek?? kim gra sie najlatwiej?? i moze moglbym dostac kilka rad jak dobrze grac?? A tak wgl. co sadzicie o tej grze?


RE: Tibia - Misterio - 03-07-2012 13:43

Dla mnie ta gra jest daremna Tongue Lecz wciągająca to musze przyznać


RE: Tibia - Jacky - 09-07-2012 13:41

Tibia zawsze spoko, po latach od kiedy grałem ostatnio, i zalogowałem się znów wprowadzili dużo super zmian. W gruncie rzeczu to bym to mógł nazwać WoW 2D Mini. Na początek gry najlepiej Knightem grać, tylko uwierz mi, początki w tej grze są dość nudne, jeśli szybko z lvl'em nie będziesz szedł, ale generalnie gra jest max prosta, więc spoko.


RE: Tibia - Bezosobowy - 11-07-2012 00:58

To zalezy od ciebie kim chcialbys grac Smile Jesli wybierasz Knighta to walczysz mieczem badz maczugami, soccerer i mag to 2 podobne profesje uzywasz czarow walczysz rozdzakmi musisz dbac o mane itd. Na poczatek lepiej zostac Knightem, a gdy juz poznasz gre sprobuj innymi profesjami :