Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Leczenie mięśniaka - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Kobiety (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Wątek: Leczenie mięśniaka (/showthread.php?tid=36581)



Leczenie mięśniaka - olajamroz - 22-12-2020 14:00

Prawdopodobnie mięśniak mi się pojawił i niestety szukam dobrego ginekologa w Krakowie do potwierdzenia diagnozy jeszcze raz, ewentualnie do dalszej pomocy.


RE: Leczenie mięśniaka - elacara - 13-01-2021 10:49

Przeprowadziła mnie przez mięśniaka ginekolog Monika z AB Ovo. Doświadczona, bardzo dobrze udokumentowane badania, sporo porad. Dwie moje koleżanki prowadziła w ciąży, więc dość popularna w Krakowie.


RE: Leczenie mięśniaka - Iryss - 30-01-2021 21:52

Mięśniaka to ja też miałam. Najpierw kwalifikował się do obserwacji, ale po czasie mój ginekolog zalecił jego usunięcie. Na szczęście nie przez powłoki brzuszne, tylko przez pochwę. Szybciej się dochodzi do siebie bez porównania. Po zabiegu wspomagająco przez jakiś czas stosowałam Cicatridinę, która regeneruje błonę śluzową pochwy, żeby się wszystko szybciej zagoiło. Zalecana właśnie po różnych zabiegach ginekologicznych.


RE: Leczenie mięśniaka - marcela - 31-01-2021 00:39

Moja znajoma miała mięśniaki, skończyło się na usuwaniu. U mnie też często pojawiają się jakieś problemy, upławy, świąd, pieczenie. Czytałam jak wygląda grzybica pochwy leczenie. Dopada dość często kobiety w każdym wieku, niestety mogą też się pojawiać nawroty takiej infekcji.


RE: Leczenie mięśniaka - sammas - 11-05-2021 10:13

U mnie były różne diagnozy a w końcu po diagnostyce w szpitalu medicover okazało się że mam endometriozę, miałam tam też zabieg w asyście robota da vinci a to bardzo nowoczesna małoinwazyjna technologia