Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
pranie i prasowanie - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Nasze problemy (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: pranie i prasowanie (/showthread.php?tid=36413)

Strony: 1 2


pranie i prasowanie - ewelina546 - 30-11-2020 00:28

Od roku jesteśmy na swoim. Mogę robić wszystko ale pranie i prasowanie, to jakaś tragedia. Jak wy sobie radzicie? Jakieś patenty?


RE: pranie i prasowanie - karinos83 - 01-12-2020 15:12

A może wygodniej będzie oddać wszystko do pralni? Nie wiem skąd jesteś, ale w Warszawie jest ta pralnia https://www.pralnia-warszawianka.pl/ . Rzuć okiem, bo mają bardzo kompleksową obsługę. Do tego działają szybko i profesjonalnie. Pralnia jest na telefon i odbiera pranie z domu klienta. To ogromna oszczędność czasu zwłaszcza w Warszawie.


RE: pranie i prasowanie - MichałWrok - 30-12-2020 10:27

Ja nie lubię tych czynności, a szczególnie robienia prania. Natomiast warto sobie na spokojnie przeanalizować możliwości i jednocześnie przekonać się jak dobrze sprawują się zsypy na pranie które mamy również w naszym domu i pensjonacie. Daje to zdecydowanie dużo łatwiejsze segregowanie rzeczy i jednocześnie wysoką wydajność jeżeli jest dużo osób do obsłużenia. Warto się przekonać jak tego typu opcje działają i przede wszystkim czy również będą w stanie sprostać Waszym wymaganiom w codziennym użytku Smile


RE: pranie i prasowanie - monikabert90 - 23-02-2021 12:56

A jakie macie w Waszych domach kosze na pranie? Ja ostatnio bardzo ładne i praktyczne widziałam na stronie internetowej https://tohurt.pl/84-kosze-na-pranie. Niektóre z nich są tak ładne i eleganckie, że mogą wręcz stanowić ozdobę w łazience. A Wy co o nich sądzicie? Który kosz na pranie z tej oferty najbardziej się Wam podoba?


RE: pranie i prasowanie - Areni - 13-04-2021 22:24

Jasne, że wygodnie jest oddać wszystko do pralni, ale wiadomo też, że wiąże się to z kosztamiSmile Ja zainwestowałam jakiś czas temu w zestaw pralkę i suszarkę PerfectCare - z Electroluxa. Ubrania są idealnie doprane, bałam się, że po suszeniu w suszarce bębnowej będzie problem z wygnieceniem ubrań, ale jestem pod wrażeniem - właściwie nie muszę używać żelazka.


RE: pranie i prasowanie - śliwa - 26-09-2021 20:12

Nie wiem czy wiecie, ale bardzo praktyczne są kapsułki do prania. Nie trzeba dozować proszku, martwić się, że zostanie rozsypany i w ogóle szybko i spranie zrobić pranie. Takie produkty są dostępne tutaj https://sklep.clovin.com.pl/kapsulki-do-prania . Nie da się ukryć, że wybór jest naprawdę ogromny.


RE: pranie i prasowanie - Dzennika5 - 21-10-2021 14:14

Wszystko nie jest takie straszne jak może się wydawać, trzeba mieć tylko odpowiednie pomoce co nie. Solidna pralka to podstawa, na pewno wraz z suszarką automatyczną. Mój wybór to pralka ładowana od góry szerokość 35 cm bez problemu zmieściła się w mojej nie największej łazience.


RE: pranie i prasowanie - magda676 - 01-12-2021 00:17

Często pierzecie? Ja niestety bardzo często muszę, ponieważ mam w domu dwójkę małych dzieci i muszę zadbać o to, aby ubranka zawsze były czyste Będę teraz testowała nowe produkty, bo chętnie zdecyduję się na ofertę https://mr-ziggi.pl/produkty/ . Mają wszystko to, co do prania jest potrzebne.


RE: pranie i prasowanie - Areni - 17-01-2022 22:38

O rany, nienawidzę prasować. więc wiem co mówisz. Ale tak naprawdę odkąd zainwestowałam w pralkę i suszarkę (głównie ten drugi sprzęt) z Electrolux (to seria PerfectCare), właściwie nie muszę prasować Smile


RE: pranie i prasowanie - barto776 - 03-02-2022 13:54

Jeżeli chodzi o mnie, to niedawno skorzystałem z usług firmy, która wykonała dla mnie profesjonalne ceny prania dywanów kanapy . Wszystko wykonali perfekcyjnie, dywany wyglądają praktycznie jak nowe, dlatego szczerze polecam ich oferte.