Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Wakacje w Czarnogórze - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Wakacje w Czarnogórze (/showthread.php?tid=3632)

Strony: 1 2 3


Wakacje w Czarnogórze - ragerian87 - 01-04-2016 14:55

Warto się wybrać na wakacje do Czarnogóry samochodem ? Ostatnio czytałem ciekawe wskazówki na blogu turystycznym http://www.chcebilet.pl/czarnogora-samochodem-atrakcje-turystyczne/ jak najlepiej wybrać się na wczasy do tego kraju, co o tym sądzicie ?


RE: Wakacje w Czarnogórze - kostusia - 05-04-2016 23:49

Jaa nie rozumiem czemu tak sporo osób wyjeżdża zagranicę skoro mamy w Polsce tyle pieknych miejsc. Ja kiedyś była w Aquarius SPA http://www.aquariusspa.pl/ po prostu raj- basen, sauna, kącik urocy oraz kacik dla dzieci z animatorami czego chciec więcej ?


RE: Wakacje w Czarnogórze - dziewczynaszamana - 06-04-2016 15:26

Można śmiało jechać samochodem. Pięknie tam jest.


RE: Wakacje w Czarnogórze - lilka91 - 09-04-2016 10:47

A jakie stroje kapielowe najlepiej kupić na wakacje zagranica? Wyjeżdzamy w czerwcu i wpadł mi w oko kostium jednoczęściowy. Myślicie, że się sprawdzi? Ogólnie zauważyłam ze wybór strojów jest bardzo duży.


RE: Wakacje w Czarnogórze - Spartanka20 - 09-04-2016 12:09

Ja zostaje w tym roku w Polsce.
Za bardzo niebezpiecznie poza krajem


RE: Wakacje w Czarnogórze - Fanta - 11-04-2016 17:43

Ja nie jestem jakoś szczególnie przewrażliwiona jeśli chodzi o bezpieczeństwo, jakkolwiek
faktycznie w tym roku wyjątkowo nie wybieram się poza Polskę.
Mamy w planach morze i góry, apartament pewnie zarezerwujemy przez Sun&Snow,
bo to zawsze kilka procent taniej, a jednak jest,
no i pogodę wietrzę piękną, bo klimat się ocieplaSmile


RE: Wakacje w Czarnogórze - lilka91 - 11-04-2016 22:53

Ja dzisiaj patrzyłam na oferty biura podróży i jestem zawiedziona. Nie ma nic ciekawego... same oklepane i potencjalnie niebezpieczne miejsca jak np Turcja. Doszłam do wniosku, że wolę spędzić urlop w Polsce. Myśle o tym żeby zabrać dzieciaki nad morze. Znalazłam hotel przyjazny dzieciom blisko plaży. Chyba sie zdecyduję Smile Mam tylko nadzieję że pogoda dopisze.


RE: Wakacje w Czarnogórze - anastazja4390 - 18-04-2016 14:32

Mnie takie dalekie wyjazdy nie kręcą. Jeśli już wyjazd - zwłaszcza z rodziną, dziećmi - to uważam, że Łeba jest bardziej odpowiednia. Czysto, przyjemnie, fajna plaża i sporo atrakcji.


RE: Wakacje w Czarnogórze - Mariw33k - 18-04-2016 16:28

Nigdy w sumie nie myślałem nad wyjazdem tam i nie wydaje mi się, żeby było warto.


RE: Wakacje w Czarnogórze - Demoniczna - 19-04-2016 12:00

(11-04-2016 17:43)Fanta napisał(a):  Ja nie jestem jakoś szczególnie przewrażliwiona jeśli chodzi o bezpieczeństwo, jakkolwiek
faktycznie w tym roku wyjątkowo nie wybieram się poza Polskę.
Mamy w planach morze i góry, apartament pewnie zarezerwujemy przez Sun&Snow,
bo to zawsze kilka procent taniej, a jednak jest,
no i pogodę wietrzę piękną, bo klimat się ocieplaSmile

Sprawdziłam - mają 3% taniej przy rezerwacji przez internet, ale ogólnie rzecz biorąc jestem zaskoczona, bo myślałam, ze apartamenty sa droższe, a wychodzi mi przy kilku osobach lepsza cena niż w hotelu.
Dzieki